1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
anettus

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39589

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-25, 11:08   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nie wiem czy będzie to miało dla ciebie jakies znaczenie ale napisze ci o chorobie mojego taty, który 16 lutego miał 5 rocznicę smierci. Chorował na raka przełyku, został zooperowany i po trzech latach ujawnił sie przrzut na płucu , juz nieoperacyjny i po dwóch miesiacxach zmarł. Było tak samo jak u twojego taty, tylko ze moj tatuś "na szczęście" umierał tylko tydzień. jeszcze tydzień przed śmiercia czuł sie całkiem dobrze tylko wymiotował krwią, a potem z dnia na dzień coraz gorzej. cztery dni prtzed śmiercią przestał jeść, dwa dni przed przestał mówić. Był w szpitalu ale ja z mamą byłysmy cały czas przy nim mama w nocy, a ja w dzień. Nigdy tego tygodnia nie zapomne miałam wtedy 25 lat i pozxnałam co to znaczy choroba bliskiego człowieka - zycie potrafi byc okrutne. Tata dużo spał a w nocy przed śmiercią jeszce wstał z łózka ostatkiem sił, poszedł przy pomocy mamy oczywiście sie wysikać, spojrzał do lusterka, pogładził sie po twarzy, mówić juz nie mógł, spojrzał na mame, połorzył sie , zasnłą po godz. sie obudził, chwycił mame za ręke i wydał ostatnie tchnienie. Zmarł o 5.20. I mimo ze zycie toczy sie dalej ja tego nigdy nie zapomne, może pocieszy cie to ze wiem co teraz czujesz, jestem z toba bo przechodziłam to samo. cokolwiek bym tu nie napisała to twojego cierpienia nie zmniejszy, ale wiedz ze są inni którzy także cierpią. Trzymaj sie za jkiś czas poczyjesz sie troszke lepiej. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group