1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lek na raka nie oplaca sie?
aleksandra1124

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 31558

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-09-12, 13:12   Temat: Lek na raka nie oplaca sie?
Witam wszystkich przeciwników i zwolenników leczenia niekonwencjonalnego. Interesuje się tematem, ponieważ dwie najbliższe mi osoby zmarły na raka w przeciagu roku.Teraz moja koleżanka walczy z drobnokomórkowcem płuc.Leczy się konwencjonalnie ale wspomaga się też niekonwencjonalnie. Z tym lekiem na raka to nie jest tak, że on jest. Nie ma go, ale trzeba sobie zadac pytanie dlaczego go nie ma.W przciagu ostatnich 30 lat technika poszła tak do przodu, wymyśla się maszyny-roboty mające ułatwic prace lekarzom a leku na raka jak nie było tak nie ma. Powtórzę pytanie, dlaczego go nie ma. Nie będę nic nikomu sugerować, kazdy musi sobie sam odpowiedziec na pytanie dlaczego mimo tak szalonego postępu w każdej dziedzinie życia nie ma postępu w dzedzinie od której zależy ludzkie życie.Jeżeli ktoś byłby zainteresowany polecam przeczytać bloga " A ja pokonałam raka bez wznowy"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group