1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak drobnokomórkowy mojego Taty
alaslepa

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6667

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-19, 10:58   Temat: Rak drobnokomórkowy mojego Taty
Agu napisał/a:
Właśnie dzwonili ze szpitala i przełożyli chemie ze środy na czwartek - podobno maja jakies problemy w mieszalni...Swoją drogą to miło z ich strony że zadzwonili i nie musiałam wozić taty na marne:)

To faktycznie miło z ich strony.

Agu napisał/a:
twierdzi że w gardle ma gule przez która nie może przełykać.....myśle że to raczej w psychice jest coś nie tak bo np. antybiotyk i inne leki przełyka.

Agu u mojej mamy było podobnie, też nie chciała jeś i pić (mimo przyjmowania Megali), mówiła że ma uczucie guli i jakby ją paliło od środka. Leki przyjmowała, bo wie że trzeba.
Po rozmowie z onkologiem, przepisał mamie tabletki dojelitowe IPP 20 mg. Po paru dniach przyjmowania ich, dolegliwości mineły i teraz je normalnie.
Lek IPP 20 stosuje w leczeniu objawów takich jak zgaga, kwaśne odbijanie, ból przy przełykaniu.
Porozmawiaj z lekarzem o tym, trzeba chwytać się każdego sposobu żeby ulżyć naszym bliskim.
Pozdrawiam serdecznie Ala
  Temat: Rak drobnokomórkowy mojego Taty
alaslepa

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6667

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-18, 23:35   Temat: Rak drobnokomórkowy mojego Taty
Na apetyt- poprawę łaknienia stosuje się Megace lub Megalię, trzeba mieć na nie receptę od lekarza. Bez recepty można kupić w aptece Nutridrinki, które zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group