1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-31, 08:35   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko ja podobnie jak poprzedniczki też nie mogłam płakać... Łzy popłynęły dopiero trzy tygodnie po pogrzebie....Przytulam Cię bardzo mocno, wiem jakie koszmarne chwile teraz przeżywasz....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 16:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko bardzo Ci współczuję.Przyjmij moje najszczersze kondolencje.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-27, 20:58   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko myślę o Tobie, bardzo przeżywam to co się u Was dzieje.....Wszystko do mnie wraca.....TY i Katarzynka to dla mnie takie forumowe siostrzyczki....Ściskam Cię bardzo mocno.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-25, 23:34   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Modlę się za WAS....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-13, 22:15   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko, bardzo Ci współczuję, mój tata zmarł przez uduszenie, więc wiem co przeżywasz....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-25, 23:59   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka napisał/a:

Martwie się bo mamusia mówi ze taka słaba jest po tych naświetlaniach i tak się bardzo męczy ze az ja to dobija psychicznie ze pewnie to nic nie pomogło tylko te guzy rosną i stąd to zmęczenie :| Sama siebie nakręca a dodatkowo i mnie :-(


Marzenko u mojego taty też widać różnicę w sprawności fizycznej przed i po naświetlaniach....Też tata nie ma już takiej formy jak miał.Też jest słabszy i to przeżywa. Tata ma jednak nadzieję,że tak jak było po operacji z czasem będzie lepiej....A ja sobie wtedy myślę,że nie wiadomo ile tego czasu pozostało..
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-15, 19:10   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Cieszę się razem z Tobą.Rozumiem,że ta radiochirurgia to w ramach jakiegoś programu?Czy ten lekarz to radioterapeuta?Mama będzie dojeżdżać , czy też połozy się na oddział?
Przepraszam za tyle pytań,ale zainteresowała mnie ta radiochirurgia.
Pozdrawiam Cię ciepło.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-14, 10:43   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Trzymam kciuki! zastanawia mnie ta nazwa radiochirurgia, skoro nic już przecież nie wycinają. Może też mój tata kiedyś z tego skorzysta....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-07, 23:48   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzena pamiętam jak w czerwcu pisałaś,że doktor tak Wam wtedy powiedziała.Ale z tego co pamiętam ŚP Inka miała raka płaskonabłonkowego i przyjmowała Tarcevę.... Jak wyczytałam w mądrych materiałach medycznych preparat Tarceva stosowany jest w zaawansowanym lub przerzutowym niedrobnokomórkowym raku płucg gdy co najmniej jeden stosowany wcześniej schemat chemioterapii zakończył się niepowodzeniem. Marzena cieszę się,że ta lekarka zaproponowała dalsze leczenie, bo wiem,że obawiałaś się jej innego podejścia do sprawy.
Pozdrawiam ciepło.

[ Dodano: 2011-03-08, 09:30 ]
DDS pisała dużo o leczeniu Tarceva i badaniu tego receptoru w wątku Mafi :
http://www.forum-onkologi...w-vt618,150.htm
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 21:49   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzena bardzo mi przykro.....Ufam,że masz już umówioną wizytę u onkologa....
Towarzyszą ci moje życzliwe myśli...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-19, 23:49   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzena, martwię się,że nie piszesz jak mama, jak wyniki......? Co u Was?
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-22, 22:36   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka bronchofiberoskopia to to samo co bronchoskopia. Sprawdziłam w wypisie szpitalnym mojego taty po operacji i napisano w nim,że wyznaczają termin bronchofiberoskopii.
Co do przetoki to najlepiej spytać nawet lekarza rodzinnego to na pewno udzieli informacji.
Pozdrawiam i życzę Mamie samych takich wyników.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-29, 08:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Banialuka ja polecam megace
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
agni5

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-05-25, 21:52   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Banialuka, jeśli potrzebujesz pomocy psychologa, który udzieliłby Ci wsparcia to specjalista ten przyjmuje w każdym Centrum Onkologii.Pomaga nie tylko pacjentom z chorobą nowotworową,ale także ich bliskim.Wierzę,że z Twoją mamą będzie dobrze. Szczególnie uważnie śledzę Twój watek, bo Twoja mama, tak jak mój tata jest po usunięciu prawego płuca.Pozdrawiam Cię cieplutko.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group