1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-12, 20:47   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu wiem,że to jeszcze świeża rana..... :tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-22, 21:15   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:tull: :tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-29, 18:54   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu cieszę się,że potrafisz w tych trudnych chwilach myśleć o dzieciach o przyszłości. Nie patrz co mówią inni, najważniejsze byś Ty wiedziała,ze postępujesz słusznie.
Choć proces żałoby jest trudny i bolesny jest szansą na uświadomienie kruchości i przemijalności naszego życia. Pomaga także skupić się na tym, co jest najważniejsze i dobrze korzystać z danego nam czasu.
Ściskam Cię mocno.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-22, 22:43   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:tull: :tull: :tull: :tull: :tull: :tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 15:03   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:-( :-( :-(
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 22:42   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
...naprawdę umierają
tylko Ci
O których zapominamy!!

Jusiu łzy płyną mi po policzkach.....Ściskam Cię całym sercem.
Niech Tatuś odpoczywa w pokoju!
Jesteś niesamowitą osobowością!!!
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-10, 22:48   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Pamiętam w modlitwie....
Myślę o Was.....
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-08, 19:01   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusieńko przytulam Cię całym sercem, jestem z Tobą....Bądź dzielna w tych dramatycznych chwilach....
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-21, 22:41   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusieńko Kochana! Bardzo mi przykro, przyjmij moje kondolencje.....
Cieszę się, że Tata nie ma przerzutów do mózgu i że czuje się lepiej.....
Ściskam Cię!
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-18, 21:15   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Przytulam Cię całym sercem.....
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-25, 23:42   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu Ty najbardziej znasz Tatę i wiesz,czy informacje które chcesz mu przekazać nie odbiorą mu chęci walki.Odpowiedz sobie na pytanie, czy to coś zmieni jeśli Tata dowie się prawdy? Może Tata wie więcej niż Ci się wydaje...
Wczoraj rozmawiałam w poczekalni w CO z pacjentką , która walczy z rakiem od 10 lat.Powiedziała mi,że jakby było już z nią bardzo źle to wolałaby nie znać prawdy....
Jusiu nie odbieraj Tacie nadziei, bo gdy jej w życiu zabraknie to nic nie ma sensu....
Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, będziemy Cie wspierać! Trzymaj się Jusiu.Przytulam Cię ciepło.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-24, 19:03   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu -Dobra Duszyczko tego forum cieszę się,że Tata w domu. Życzę, by ten stabilny stan utrzymał się jak najdłużej i byście mogli cieszyć się każdą chwilą razem spędzoną.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 22:40   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
A najgorsze jest to,że lekarze udzielają informacji najbliższym w biegu, często na korytarzu.Pewnie też macie takie doświadczenia.
Mojemu tacie,że ma raka lekarz powiedział przy wszystkich pacjentach na sali i przy mojej mamie,klepiąc tatę po ramieniu!
Gdy się o tym dowiedziałam zwróciłam temu lekarzowi uwagę,że takie wiadomości przekazuje się pacjentowi w gabinecie lekarskim i być może w obecności psychologa.On zmieszał się i mi na to powiedział,że widzi,iż mi przydałby się psycholog(widział,że byłam zdenerwowana)
Tak jak już wcześniej pisałam dla mnie zawód lekarza jest swoista misją i takie traktowanie pacjentów jest niedopuszczalne.
Życzę Jusiu, by tata spotkał się z życzliwością lekarzy w czasie pobytu w szpitalu.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 09:17   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu przyłączam się do gratulacji! :flower: :flower:
Czekam na wieści co dziś u Taty! Jestem pełna podziwu dla Twojej osoby! Pozdrowionka!
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259510

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-17, 21:50   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu ufam,że ów zabieg podniesie tacie komfort życia.Towarzyszą Ci moje życzliwe myśli.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group