1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
adda

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164221

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-01-05, 09:20   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
moja mama przez kilka miesiecy takze powierzyła się fasolce, wit b17 i vilcacorze. zraziła się do lekarzy, przez pewnego ch...który lekarzem nigdy nie powinien zostać....przez pierwsze trzy mies. choroba stanęła w miejscu. guz nie urósł, a nawet o kilka mm wg TK zmniejszył się.
po kilku kolejnych miesiacach jednak dostała bóli, wylądowała u lekarza: guz urósł! nic nie pomogło....przestała wierzyć w bajki natychmiast....obecnie leży w szpitalu a ja modle się i robie co tylko moge (zadnych juz metod za zadne skarby nie pozwole jej zastosowac!) przykro mi, ze musiała najpierw sporobowac by sie sparzyć... ale niech to posłuży ku przestrodze innym, bo i ja będę wszędzie teraz trąbić, dajcie spokoj sobie, jesli macie zamiar, coś zastosować z tych metod...najpierw do lekarza zapytać; co on na to...! a namówiły ją do tego koelzanki z chemii, które nadal to stosują i porzuciły chemię....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group