1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
absenteeism

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 22768

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-10-29, 12:08   Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
Wiem, że nowotworami piersi (oraz skóry) zajmuje się w Łodzi dr Agnieszka Kołacińska. Moją jedną babcię leczyła z czerniaka - skutecznie! minęło ponad 5 lat i zero wznowy, obecnie pod jej opieką jest druga babcia. Pani doktor jest niezwykle uprzejma, delikatna ale też konkretna, wykorzystuje wiele możliwości i zawsze jest otwarta na sugestie pacjenta. Naturalnie to są moje subiektywne wrażenia, ale mieliśmy do czynienia [i mamy nadal] z wieloma lekarzami, i z pani dr jesteśmy bardzo zadowoleni - moja babcia po wizycie u niej powiedziała, że nie sądziła, że można tak przekazać wiadomość o raku, że ona jest tak spokojna i zrelaksowana :)
Pani dr Kołacińska pracuje w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym w Łodzi przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika , zaś prywatnie w przychodni MULTIMED ul. Kopernika 67/69, przyjmuje tam w piątki, terminy nie są bardzo odległe [nam udało się umówić w ciągu tygodnia], tel. do rejestracji: 042 6363659, 042 6335760. Zresztą wszystko jest na stronie pani dr - http://www.drkolacinska.pl/ :)

Pozdrawiam i powodzenia w walce z chorobą!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group