1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-07-21, 20:07   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
http://www.health.qld.gov...s/ehu/32469.pdf

Tomi70 napisał/a:
Kończąc na dziś czy komuś z Państwa tu na forum znane są jakiekolwiek badania laboratoryjne nad amigdaliną ale zaznaczam NIE ZALEŻNE ! od jakichkolwiek korporacji farmaceutycznych bądź agencji rządowych

To kto Twoim zdaniem płaci za jakiekolwiek badania? Pan Józek z małej wsi w USA, który sobie zbiera kasę do skarpety?
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-07-20, 19:15   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
To może ja podsumuję - skoro tak wnikliwie studiujesz Forum, na pewno zdążyłeś zauważyć jakie jest tu podejście do wszelkich cudownych metod leczących raka. Bo podejścia tego nie ukrywamy. Ba, zaakceptowałeś je rozpoczynając korzystanie z Forum!
Dajemy więc wolną rękę tym, którzy takowe metody wyznają bądź w nie wierzą - nie muszą tutaj być, w kajdany nikogo nie zakuwamy i nie zmuszamy do opierania się na EBM (evidence based medicine). Jeśli jednak zostają i świadomie łamią Regulamin Forum ciągłym "nakręcaniem" do leczenia niekonwencjonalnego - dostają albo bana albo ostrzeżenia. Mam nadzieję, że jesteś tego świadom, ponieważ to kolejny post w kolejnym wątku po raz kolejny sugerujący pochwalne działanie terapii niekonwencjonalnych nie mające dowodów w badaniach klinicznych (a o to nam chodzi).
Dziękuję, dobranoc.
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 21:33   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
nidia napisał/a:
Wyniki badań są ważne, ale wiem, że są obecnie cholernie często fałszowane

"Wiem" - czyli masz na to jakiś dowód, bo rozumiem, że nie jest to jakiś Twój wymysł. Więc podziel się nim z nami.

nidia napisał/a:
Te dwa rodzinne przydadki i jeden szpitalny z tą nogą (zresztą zdarzyło się to jakiś rok temu, może mniej) oraz własne zbadanie dlaczego to w ogóle miałoby działać mi po prostu wystarczają.

"Mi wystarczają" - no właśnie. Nam nie. Ale zarejestrowałaś się dziś na Forum i postanowiłaś nas oskarżyć o ignorancję, przez którą giną ludzie.
Co Ty sobie myślisz w swojej głowie - to Twoja sprawa. Jednak jeśli wyciągasz sprawę na forum publicznym, to nie dziw się, że prosimy o dowody i konkrety. Bo że "Tobie wystarczają" nas zupełnie nie zadowala.

nidia napisał/a:
Ale skoro pytasz o wyniki badań tzn. że jednocześnie nie ma nikogo na forum kto to spróbował bo pewnie miałabyś dowody na to, że te metody nie działają.

Przepraszam, ale nie do końca rozumiem - dowód na brak działania byłby nadrzędny w stosunku do ewentualnych dowodów na działanie, więc mając ten pierwszy nie prosiłabym o ten drugi?
Sorry, ale WTF?

nidia napisał/a:
Ja nie pisze tu po to aby się z wami kłócić, chciałabym znać dowody z waszej strony, że to nie działa, gdyż z powodów osobistych których na razie nie mogę przedstawić takie informacje byłyby dla mnie pomocne, jesli w ogóle takie macie.

Wybacz, ale jako Forum nie prowadzimy badań klinicznych (hint: nie mamy takiego prawa).
W ogóle zadałaś sobie trochę trudu, żeby poprzeglądać Forum? Np. ten wątek: Analiza krytyczna 'cudownych' metod antynowotworowych
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 21:07   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
nidia napisał/a:
Ale liczyłam na konstruktywną dyskusję

Świetnie. W takim razie prosimy o dowody - naukowe. Artykuły, badania kliniczne etc., nie historie typu "jakaś pani przeszła głodówkę i wyzdrowiała". Wyniki badań, konkrety.
Nie chcemy kontaktów, numerów telefonów etc. - prosimy o dowody naukowe na poparcie twoich (hipo)tez.
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-09-24, 16:01   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
pestka, jeśli udokumentujesz to wszystko, pokażesz wyniki badań przed swoją "terapią" i po, ktoś będzie nadzorował badania by poświadczyć nazwiskiem, że faktycznie tak było jak opisujesz, aha - i jeszcze jedna mała kwestia - jeśli odstawisz całkowicie leczenie onkologiczne i objawowe tak, by było wiadomo że to morele czy inne suszone śliwki pomogły, a nie (tak zupełnie przypadkowo) medycyna akademicka - wtedy zapraszamy. Oczywiście wszystko poparte stosowną dokumentacją etc.

W tej chwili otrzymujesz ostrzeżenie o wartości 1 z powodu upartego kontynuowania tematu tutaj oraz w wątku "atak szpiczaka i paraliż".
Jeśli nie odpowiada Ci konwencja Forum - nie zmuszamy do korzystania. Jeśli jednak chcesz z nami zostać, uszanuj Regulamin, wypracowany z trudem przez Administrację i szanowany przez całą resztę użytkowników.
Nie tolerujemy (a przynajmniej ja) pieniactwa i sztucznego wywoływania awantur.
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-09-23, 15:52   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
pestka napisał/a:
Chcę mocno wierzyć w to ,że takie wpisy nie są blokowane ,że każdy ma prawo głosu na tym forum.

Chcę mocno wierzyć w to, że zapoznałaś się z Regulaminem Forum.
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
absenteeism

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163492

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-10-10, 20:42   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Przeczytałaś Regulamin Forum?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group