1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Wiosna

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103189

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-05-23, 22:01   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Rozumiem, co czujesz.
Moja córka dostała skierowanie do wycięcia znamienia na udzie, ale chirurdzy robią problemy.
Też mam takie myśli.
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Wiosna

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103189

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-17, 18:53   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Bardzo współczuję.

::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Wiosna

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103189

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-14, 23:53   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Mam dobre doświadczenia z lekarzami z hospicjum.
Już po pierwszej wizycie, leki były tak dobrane, że nie było bólu ani innych uciążliwych dolegliwości. (Całonocny kaszel itp ).
Oby Piotr miał podobnie i już nie musiał cierpieć - to jest realne.
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Wiosna

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103189

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-09, 22:50   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Dziś 9.01 , jeszcze pięć dni zostało. Nie trać nadziei!
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Wiosna

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103189

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-13, 11:42   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
eweluta, ale co chcesz zyskać, ukrywając wyniki badań przed lekarzem? Co to da?
Gdyby lekarze decydowali się nad włączeniem nowego leku dla Piotra, ale wahali się z powodu Jego złych wyników, to wtedy miałoby to jakiś sens (chyba).
Teraz jednak i tak nie mają nic do zaproponowania, więc...

Chciałabym Ci jakoś pomóc, ale jak?....

Z tym leczeniem, to lekarze nie bez powodu nie chcą włączać pewnych leków osobom w złym stanie ogólnym. Nie pomogłyby, a tylko przyśpieszyły odejście... Nie ma co oszukiwać.

Codzienna wieczorna modlitwa za Ciebie i Piotra. Trzymaj się, dużo sił!
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Wiosna

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103189

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-25, 11:02   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Mój mąż ma kolegę, któremu po usunięciu czerniaka przez 17 lat ( ! ) nic się nie działo.
Niestety, to spowodowało, że sobie mój mąż lekceważył trochę tę chorobę. Tzn. zwlekał z pójściem do lekarza, kiedy ja popędzałam go i mówiłam że ta zmiana wygląda mi na czerniaka, i że to taka straszna choroba, bardzo złośliwa, i w jej przypadku im szybciej tym lepiej... Mąż mi odpowiadał, że przecież nie jestem lekarzem i się nie znam, poza tym to takie straszenie jest, bo przecież jego kolega to...
Poszedł dopiero jak zmiana owrzodziała i zaczęła mu się przyklejać do ubrania - o wiele za późno, a lekarz potwierdził to, co mówiłam, niestety.
Nie ma tu ikonki walącej głową w mur, a taka by zobrazowała najlepiej jak się czułam wtedy.
Uważam że trzeba dużej rozwagi, jak się słucha o różnych przypadkach - nie popadać w depresję przy tragicznych przypadkach, ale i nie lekceważyć przy takich, jak powyżej opisałam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2014-10-28, 20:48 ]
Jak to - nie ma? :mur:

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group