1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wypalenie opiekuna
Wiki1233

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10012

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2018-06-14, 15:41   Temat: Wypalenie opiekuna
Witam Was. Moja mama też ma zaburzenia psychiczne.Od paru dni kładzie się na 10min i trzeba ją podnosić i siedzi 10min i znów chce leżeć.Tak całą dobę.Już padam.Opiekuje się mama dopiero 2 tyg.Ale już brak mi sił.Mam dwoje małych dzieci które zostawiłam z teściowa 200km od siebie.😔😔😔😔😔
  Temat: Faza terminalna
Wiki1233

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8479

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-06-14, 09:43   Temat: Faza terminalna
Witam.Pisze na tym forum bo już sobie nie radzę.Jak moja mama zachorowała to najgorsze dla nas będzie jak nie wyzdrowieje i nadejdzie śmierć.Dziś czekam na to aż mama się podda i spokojnie zaśnie.Mama zachorowała na raka jelita grubego,potem był przerzut na płuca a potem na wątrobę.Teraz obecnie jest pod opieką hospicyjna domowa.Mama ma wodobrzusze i wodę w nogach.Do ubikacji trzeba ją prowadzić w dwoje.Ma duża żółtaczkę.I ogólnie wszystke objawy agonii.Tylko mama ma bardzo silny organizm który nie chce się poddać.Jest na morfinie mimo to kładzie się i siada co 20min przez całą dobę.Oczywiscie trzeba ją podnosić i pomagać kłaść.Ma zaburzenia psychiczne.Dzis w nocy jak jej powiedziałam że nie może ciągle wstawać to krzyczała i o mało co mnie nie uderzyła.Siedze z mamą 24h.200km stąd zostawiłam męża i dzieci.Nie daje już rady.Mama już od miesiąca ma takie pogorszenie.Tydzien już nie spałam.Jak to długo może jeszcze trwać 😔😔😔[/b]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group