1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przemyślenie Grzegorza Miecugowa w otarciu o chorobę
Viola

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12016

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-20, 00:49   Temat: Przemyślenie Grzegorza Miecugowa w otarciu o chorobę
Ja pamiętam te wiadomości z Durczokiem.
Niestety, moi rodzice dziwili się, pytając, co też facet wymyślił z tą "fryzurą". Pamiętam, że z siostrą mówiłam, że nie wiadomo, czy to jakieś fanaberie "modowe", może jest na coś chory. Nie pomyślałam wtedy o sprawach onkologicznych, ja też wtedy jeszcze nie chorowałam, więc niewiele wiedziałam o tych sprawach.
A tu na koniec facet mówi o leczeniu.

I tu należy przypomnieć wpadkę pani redaktor Alicji Resich-Modlińskiej:

Cytat:
"Czuję dysonans, kiedy prezenter prowadzący "Wiadomości" lub program gospodarczy nagle mówi, że zrzucił 30 kg lub że nie ma fryzury, bo z jakiejś przyczyny musiał zgolić. Niedawno 30 kg zrzuciła Dorota Warakomska, a włosy zrzucili Kamil Durczok i Marcin Pawłowski. Co do łysych, nie przeszkadzaliby mi na wizji ylko Kojak, Andrzej Mleczko i gen. Świerczewski - mówiła na antenie Radia Pin Alicja Resich-Modlińska.

Oto treść poniedziałkowego ogłoszenia w "Gazecie Wyborczej", autorstwa Kamila Durczoka i Marcina Pawłowskiego:

"Jest nam niezmiernie przykro, że naraziliśmy Panią Alicję Resich-Modlińską, Redaktor Naczelną Tygodnika "Gala" na nieprzyjemność - jak to wyraziła w swoim felietonie w Radiu PIN - oglądania w telewizji naszych łysych głów.
Na szczęście to co uraziło uczucia estetyczne Pani Redaktor zupełnie nie przeszkadzało naszym widzom, którzy wielokrotnie dawali wyraz temu, że rozumieją nasza trudną sytuacje i życzyli nam szybkiego powrotu do zdrowia. Nie przeszkadzało także tym chorym na nowotwór, którzy widząc nas na ekranie przypominali sobie, że mają prawo do normalnego życia. Pozostaje nam mieć nadzieje, że Pani Redaktor zawsze będzie miała taką sposobność".


Źródło: http://www.wirtualnemedia...ich-modlinskiej

A o co chodzi z tą kompromitacją Miecugowa w Big Brotherze? Ja nie oglądam takiego chłamu, to nie wiem ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group