1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
Ulax

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-12, 14:36   Temat: Guz prawego płuca
Super :)
  Temat: Guz prawego płuca
Ulax

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-01, 13:03   Temat: Guz prawego płuca
I takie łóżko można wypożyczyć, nie koniecznie musisz kupić. A jeśli kupisz? Myśmy je bardzo łatwo sprzedali.
  Temat: Guz prawego płuca
Ulax

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-29, 19:38   Temat: Guz prawego płuca
Trev,
To jest trudne, wiem o tym. Gdy forumowicze tutaj powiedzieli co może być (a tata był w szpitalu i tak sobie go trzymali obiecując konsultację neurologiczną która się nie odbyła) mając wszystko gdzieś prosiliśmy o TK lekarkę prowadzącą, i ja i mama. Ale doktoreczka miała nas w nosie więc poprosiłam o pomoc ostatnią deskę ratunku - znajomą salową która była na tym oddziale. Informacje które dr mi przekazała były druzgocące ale przynajmniej wiedzieliśmy..
  Temat: Guz prawego płuca
Ulax

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-26, 20:04   Temat: Guz prawego płuca
Trev - powtórzcie TK głowy. Lipiec - przy tym sk.. to bardzo dawno. I oby tam był spokój bo można walczyć dalej.
  Temat: Guz prawego płuca
Ulax

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-24, 08:14   Temat: Guz prawego płuca
I u nas zaczęło się od przewrócenia w łazience. Wcześniej był problem z wchodzeniem do domu po schodach. Problem przybrał wyraz jatki żeby więcej chodził po domu bo mu mięśnie zanikną (była zima więc niewiele wychodził) A tu Boże taki wynik :(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group