1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 41
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 21:39   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu


dziecinko...Twojego bólu nic nie ukoi, bardzo mocno przytulam Cię do serca...

Mamusiu Marty- szczęśliwej podróży...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 08:00   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś

ściskam Cię bo trudno cokolwiek mi napisać...

Z tym czekaniem na pożegnanie...hm...u mnie w rodzinie pamiętam takie sytaucje...może to nasza dopowiedź....może tak jest...

Chciałabym Cię uściskać i dodać Ci sił....
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 15:15   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś

jeżeli Mamusi nic nie boli to w tej całej tragedii...mimo wszystko...bardzo dobrze dla Mamusi...

Jeżeli to jest Jej czas...oby odeszła spokojnie, bez bólu i cierpienia..

Trzymaj się Mała...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 09:16   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusia już jestem...

i będę cały czas...

siedzę właśnie przy Małżowinku ( jesteśmy na następnej chemii) i razem jesteśmy z Tobą...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 22:50   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś...

nie chcę wychodzić z forum, najchętniej czekałabym cały czas na Ciebie...ale nie mogę..

Będę o Was myślała..co ja mówię cały czas myślę o Tobie i Mamusi...

Mam nadzieję, że jutro gdy tutaj zajrzę...będziecie razem...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:14   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta jesteśmy z Tobą...będziemy cały czas...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:06   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś

ja bym na Twoim miejscu jednak zadzwoniła po księdza..a nie szła...teraz bym została przy mamie...

Nie zostawiaj jej teraz..jeżeli czujesz i widzisz, że to może być koniec tego życia tutaj...nie odchodź od niej teraz..ona musi czuć, że jesteś z nią...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 20:54   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś...

może siostry Mamusi chciałyby się pożegnać..to takie smutne...

Jesteś bardzo mądrą Córką...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 20:34   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu

Jesteśmy przy Mamusi razem z Tobą...

Trzymamy Ciebie za rękę ...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 09:27   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...

bądz przy Mamusi...

Chcemy zrobić wszystko, żeby naszych bliskch uratować...wielką sztuką jest pozwolić im odejść...ja tego chyba nie umiałabym...nie wiem..

Tobie życzę z całego serca tej siły..

Jestem z Tobą...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-05, 18:59   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Oj Martusia..

po burzy powinno wyjść słońce....tak powinno być, prawda? Dlaczego nie zawsze tak jes?

Sciskam Cię z całego serca...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 18:55   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Moczka? ups..a co to jest moczka? :)

Marta to był naprawdę świetny pomysł z tym wcześniejszym przygotowaniem Świąt i włączeniem mamy do nich. Mama napewno czuje się potrzebna...

To bardzo ważne...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 12:50   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś..rozumiem Twój bunt i rozczarowanie...

pamiętaj jednak o jednym : dobro powraca..może teraz jest to stwierdzenie abstrakcyjne dla Ciebie...ale zawsze powraca....wcześniej czy później..

Pomyśl tak...wbrew całej sytuacji....wbrew całemu bólowi i nieszczęści..jakże to doświadczenie Cię wzbogaci...

Jestem przekonana, że spojrzysz inaczej na świat...choroba i zmaganie się z nią, patrzenie na ból i cierpienie najukochańszych osób...uczy pokory to prawda, ale uczy tego, że w życiu ważne są chwile , i nie ma czasu na zajmowanie się - przepraszam-pierdołkami.

A ludzie...ludziom zawsze będzie się wydawało, że powinniśmy zrobić więcej...rada...zamieńcie się z nami na miejsca...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 12:34   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś...powiem szczerze..egzamin nie zając nie ucieknie. Ja wiem, że to bardzo ważne, ale są rzeczy ważniejsze. Egzaminatorzy to też ludzie ( fakt czasami jest ciężko) ale w tej sytuacji w jakiej jesteś powinien to zrozumieć i przełożyć Ci egzamin.

Może spróbuj porozmawiać z nim, żeby nie mieć kolejnego stresu...

Za dużo już jak na Twoją biedną głowę... |przytula|
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Peti

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 12:26   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusia serce mi się ściska jak czytam co przeżywacie i jak mama się źle czuje.

Nie obwiniaj się Kochana, nie możesz siebie nienawidzić, przecież gdybyś mogła pomóc Mamusi to poruszyłabyś niebo i ziemię, żeby tylko znaleść lek na jej zdrowie.

Bardzo dobry pomysł z tymi przyspieszonymi Świętami...jak wszystko będzie dobrze, będziecie mieć dwa razy Święta poprostu...

Egzamin... nie wiem czy miałaś wogóle siły żeby się przygotować do niego, to zupełnie naturalne, może jeśli nie czujesz się na siłach, może jest szansa na jego przełożenie....nie wiem co Ci doradzić.

Ściskam Cię z całych sił...
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group