1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Nika2

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21412

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-29, 10:25   Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Jeszcze jedno nie miałam na myśli aby rezygnować z leczenia konwencjonalnego i warto powiedzieć że bardzo dużo jest po takim leczeniu ludzi WYLECZONYCH z Raka.
Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2011-04-29, 10:32 ]
DumSpiro-Spero,
Masz rację .
Wiem że takie szarlataństwo powinno być karane , nowi forumowicze nie zawsze jeszcze weszli wszędzie i dlatego pisza więc ,powinno im się odpisywać trochę łagodniej , acz klowiek dobitnie żeby nie wiezyli w bzdury a zaufali lekarzom.
Pozdrawiam.
  Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Nika2

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21412

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-29, 10:18   Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
fiolka,
fiolka napisał/a:
a co leczy raka? ... chemia?...radioterapia?... czy własciwym jest używanie wyrażenia "leczenie raka" ?...odpowiedź każdy może znaleźć w niezliczonych wątkach na forum często kończących się tak [`] ...

Zgadzam się
Osoby które piszą na forum chcą konkretnej odpowiedzi bez ironii ,po prostu można odpisać że nie ma naturalnych wspomagaczy które pomogą pokonać raka, ale zawsze jest jakieś ale, wiele ale to bardzo wiele leków jest na bazie ziół ,które wspomagają leczenie lekami syntetycznymi(chemia) taki lek to naprzykład Esseliv Forte który wspoaga wątrobę ,która i tak jest narażona na skutki Chemioterapi.
Pozdrawiam :flower:

[ Dodano: 2011-04-29, 10:23 ]
Nikt nie mówi,że nie można brać suplementów .
Oczywiście musi zdecydować lekarz onkolog czy można je brać. Ja osobiście nigdy nie spotakałam się z tym suplementem .Zato wiem że jako dziecko babcia mi zbierała taki soczk z brzozy i bardzo go lubiłam :) miał mi pomóc (byłam chorowitym dzieckiem) więć coś wtym jest.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group