1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nadzieja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39598

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-08-23, 12:09   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
krado, Ja się wczoraj popłakałam przy mamusi. Jej tez łezka poleciała- ale wiem że nasze emocje są szczere, nie ma się czego bać :-( .
Mamusia już tylko śpi...
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nadzieja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39598

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-08-21, 21:03   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
ech, moja mamusia jest tak świadoma wszystkiego- ze to jeszcze bardziej boli :(
W tej chwili każdy dotyk sprawia jej ból. Jest strasznie słabiutka, dużo śpi. Ale nadal próbuje jeść. Cokolwiek byle podzióbac. Wczoraj miała strasznego smaka na zimne piwo- nie odmówiłam jej...
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nadzieja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39598

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-08-12, 10:33   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
chyba własnie moja mamusia też powoli umier z głodu :(
Wymiotuje po wszystkim nawet mówienie doprowadza ją do wymiotów, ale uparcie próbuje jesć- czuje głód, a nawet jezeli nie ma apetytu zmusza się do jedzenia, "żeby podreperować krew" bo przecież musi być dobra żeby mogła dostać chemię...
Jest strasznie słabiutka. Nie ma siły wstać,wczoraj, jeszcze jako tako chodziła, dzisiaj już nie bardzo. Cały czas szuka przyczyny bólu, czy wymiotów- próbuje je sobie jakoś tłumaczyć :(
A ja- ja już nie mam siły patrzeć jak gaśnie, jak się potwornie męczy- naprawdę nie daję rady :( nie wiem czy chciała bym być w tej ostatniej chwili. Boję się tego...
boję się teraz wszystkiego- każdego telefonu...
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nadzieja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39598

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-06-05, 11:12   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
MARKAD moja mama mając swiadomość że nie wiadomo ile pożyje, walczy teraz zeby pogodzić całą rodziną. Jednoczy nas. Nadrabia stracone lata na czasami nawet całonocne rozmowy. Nigdy nie miała wcześniej czasu- była pochłonięta pracą i prowadzeniem domu... A teraz zamiast odpoczywać...
Nie ma leku na ból...
Po stracie bliskiej osoby zawsze bedzie się odczuwało ból i smutek- nawet jeżeli próbował byś kreować się na obrzydliwego chama dla swojej rodziny- oni i tak zwalą to na chorobę, i będą tym bardziej cierpieć.

Póki możesz okazuj rodzinie ile dla ciebie znaczą. Daj im tyle uczucia ile jesteś w stanie a choćby tylko po to żeby mieli go na "zapas"

Podziwiam Cię MARKAD. Moja mama nie potrafi z nami rozmawiac o chorobie- wolała by żebyśmy zyli w nieświadomości :(
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nadzieja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39598

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-25, 17:11   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Tak strasznie mi przykro :( [*]

lucolb. maganana- trzymajcie sie :( nie mam pojęcia co napisac ...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group