1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Moniusia

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68002

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-08, 22:06   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Niki od śmierci mojej mamusi minie za chwilę pół roku, a mi nadal śni się umierająca...Natomiast w pierwsze dni po jej śmierci budziłam się w nocy i myślałam, że mój śpiący obok mnie mąż to moja mama i budziłam ją (go), szperałam mu we włosach tak jak mamie...Ostatnie trzy tygodnie Jej życia spędziłam z Nią domu czuwając w nocy przy Niej, śpiąc i dlatego też coś takiego działo się ze mną.DO tej pory mam koszmary, gdyż nie mogę sie z tym wszystkim pogodzić. Bardzo kocham moją mamunię i ciągle o Niej myślę. Próbowałam interpretować w jakiś sposób swoje sny,dlaczego jest w nich taka cierpiąca i umierająca i też przez głowę przebiegały mi myśli, że może zrobiłam coś źle, może Ją czymś zawiodłam, może ma żal...Kiedy indziej tłumaczę sobie, że przecież kochała mnie nad życie...i wiem jak bardzo nie chciała bym cierpiała...Myślę, że to są takie etapy naszej żałoby. Sama czasami nie wiem co myśleć...Życzę Ci dużo siły
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Moniusia

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68002

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-06, 19:25   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Mi również często śni się mamusia. Od momentu śmierci śni mi się bardzo często...często są to sny, w których mama jest chora, bardzo wychudzona...umierająca. Czasem śni mi się,że leży w trumnie,nagle się budzi i mówi , że udawała że nie żyje. Mam też sny, w których obie wiemy, że za chwilę nadejdzie ten moment. A ostatnio śniło mi się, że tulę się do jej pomnika i tak strasznie płaczę...Tylko raz śniła mi się zdrowa i uśmiechnięta. Nie wiem dlaczego tak jest, tłumaczę to tym,że wspominam ją cały czas w ostatnich dniach życia...kiedy odchodziła...:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group