1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Moniunia

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-09, 12:03   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu ! Nic więcej nie napiszę,tylko tyle,że z całego serducha ci współczuję.
Trzymaj się młoda kobietko dzielnie jak do tej pory-dasz radę,bo już to pokazałaś w tych trudnych bardzo chwilach.
Moje najserdeczniejsze kondolencje. :cry..: :cry..: :cry..: ( a to dla twojej MAMCI niech spoczywa w spokoju :flower: )
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Moniunia

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 00:07   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu-wyobrażam sobie jak bardzo ci teraz ciężko,ale bądź dzielna i twoja rodzina.Cały czas jestem z wami,tak mi przykro że cierpicie.Szkoda.......
Niech Bóg was nie opuszcza i da wam moc siły.Ściskam. Wiem,że serce ci mówi NIE ODCHODŹ,ale coż my możemy-wszystko w Jego rękach.Bądź silna.:cry..: :cry: :cry:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Moniunia

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 13:19   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu nie poddawaj się,bądż dalej tak silna jak byłaś do tej pory.Robisz wszystko doskonale, ale czasami jesteśmy bezsilni i niestety musimy się z tym pogodzić choć nie ukrywam,że jest bardzo ciężko.Na prawdę wyobrażam sobie co i jak się czujesz,jesteś bardzo wrażliwa z resztą jak każda córka.Życzę wam jak najlepiej i abyście jak najdłużej były razem ty i mamciunia.Bądż silna i dzielna.Trzymam kciuki i modlę się za was,życzę wam jak najlepieji jak najdłużej.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Moniunia

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-01, 14:41   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Witam ciebie , twoją mamuśkę oraz całą naszą forumową rodzinkę.
Nawet nie wierz ile łez wylałam czytając waszą historię,nawet nie wierz ile radości przyniosł mi fakt poprawy waszej sytuacji(zdrówka)-choć troszeczkę,ale to już bardzo wiele....
Cały czas jestem z wami i kibicuję z całego serca i wierzę w poprawę i ty też wierz , bo wiara czyni cuda.
Pozdrawiam,ściskam i życzę wiary,siły i wytrwałości.
Jeszcze będzie dobrze :lol: .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group