1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-08, 10:06   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Witam, poczułam się dłużna informacji względem Was, ponieważ dostałam tutaj mnostwo dobrych słów.
U mnie nadal nieciekawie. Jedyny ogromny i najważniejszy plus to Tymoteusz, który urodził się zdrowy, miał 3 kg i 10/10 pkt. Jest radosnym i żywym niemowlakiem :) Ma już dwa miesiące a w sobotę swoją pierwszą imprezę - chrzciny :) .
U mnie przerzuty na drugi jajnik prócz kilkadziesiąt mieśniaków w macicy. Będzie kolejna operacja plus chemia.
Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-09-08, 18:01 ]
Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najlepiej dla Ciebie oraz synka :tull:

  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-18, 18:41   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Monika_Maria_Marika, Tak też myślę, odbiore wyniki jutro w Poznaniu i wyśle maila oraz pojade do Wrocławia do DCO może zechcą mnie skonsultować.

Bardzo bym chciała, aby chemia faktycznie nie była jeszcze potrzebna..
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-17, 21:44   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
ewka1 napisał/a:
Moniq napisał/a:
Jestem ze Wschowy k. Leszna

Byłam tam w czasach szkolnych na obozie letnim pod namiotami :-) Miłe wspomnienia :-)


No widzisz :) Chyba też muszę się wybrać na taki obóz ;)

ewka1 napisał/a:
Chodzi o DCO na Hirszfelda?W sprawach ginekologii onkologicznej niestety nie wiem,ale mój znajomy jeździ tam na kontrole (miał usuniętego guza z jelita grubego) i bardzo sobie chwali tamtejszą opiekę.
A Twój lekarz prowadzący ciążę nie doradzi Tobie w tej sprawie,nie poleci jakiegoś lekarza?Może warto go o to zapytać.
Pozdrawiam ciepło i przytulam :-)


Tak, o DCO chodzi. Już słyszałam kilka dobrych opinii o tym szpitalu, w przeciwieństwie do szpitala w Poznaniu. Tylko to dość daleko jak na jeżdżenie np na chemię co tydzień :(.
Orientujecie się może, czy lecząc się np we Wrocławiu, mogę na chemię jeździć do bliższego szpitala. Np do Leszna na zwyczajny oddział onkologii?

Mój lekarz wszystkich wysyła do Poznania, bo to najbliżej. Zapytam go o Wrocław.

[ Dodano: 2016-01-17, 21:47 ]
Monika_Maria_Marika napisał/a:
Spróbuj się może skontaktować z doktorem Jerzym Giermkiem, który pracuje w Centrum Onkologii w Warszawie. On leczy raka u kobiet, które są w ciąży.


Czy masz jakiś do niego kontakt? Czy on odpowiada np na maile czy trzeba tam jechać? (Mam na prawdę małe środki finansowe a do Warszawy pewnie z 500 km;()

[ Dodano: 2016-01-18, 12:59 ]
Dzwonili właśnie z Poznania i oznajmili, że uznali, iż chemia w czasie ciąży nie jest konieczna. Natomiast podczas cesarki pobrane zostaną te próbki z otrzewnej i drugiego jajnika to pewnie wtedy więcej wywnioskować będzie można.
Na razie się cieszę, że maleństwo nie będzie trute. :)
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-17, 21:03   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
kmis757 napisał/a:

Mam nadzieję, że zostałaś odpowiednio pokierowana i masz swojego lekarza onkologa, który zdecydował przeprowadzić Cienie przez okres ciąży. Kibicowaliśmy tu już dziewczyną w ciąży, które zostały szczęśliwymi matkami i spełniały swoje marzenia.
Nie czytaj i nie szukaj w internacie informacji i statystyk.
Jest was teraz dwoje i myśl za dwoje. Nie załamuj się, tylko szukaj do skutku lekarza; onkologa prowadzącego.
Podaj skąd jesteś, czy nasz zielona kartę, jak jesteś prowadzona; wtedy będzie można więcej Wam podpowiedzieć.


Jestem ze Wschowy k. Leszna - Wielkopolskie.
Lekarz, któremu ufam, ze Wschowy, ten który mnie operował jest ginekologiem-onkologiem, dr nauk ale nie ma oddziału i nie może mnie leczyć onkologicznie. Nie wiem jednak, czy mogę do niego chodzić obserwować ciąże?

Prowadzona pod względem raka się nie czuję, nie rozmawiałam jeszcze z nikim rzeczowym, kto mógłby zdecydować co dalej ze mną. Byłam na ginekologii na Polnej w Poznaniu kilka dni, podczas których drugi raz robili hist-pad i nic więcej. Na podstawie tego hist-padu jutro będą debatować na mój temat, ale nie ma to sensu, bo do badania hist-pad pobrano jedynie próbki z torbieli a całej potrzebnej reszty nie.

Słyszał ktoś coś dobrego o oddziale onkologii ginekologicznej w CO we Wrocławiu?


Dziękuję Wam za dobre słowo, bardzo mi to pomaga, jak również wszelkie merytoryczne, dobre rady. Bóg Wam zapłać!
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-16, 20:25   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Dzięki kobietki za tą kupy siłę i w ogóle ;)

Najgorsze jest że nie mam lekarza, którego mogłabym się rzeczowo wypytać. Zaufanego jakiegoś onkologa-ginekologa najlepiej. Podstawowych rzeczy nie wiem... nawet tego jaki poziom zaawansowania raka, nic.. Nie wiem ile mi lat/miesięcy zostalo... W internecie sprzeczne informacje. Mam mętlik w głowie :(
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-10, 18:30   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
nikka, dzieki :) Jesteście świetne kobietki ! :)

Zaczynam się troche załamywać bo docierają do mnie po kolei kolejne fakty. Chcę żyć jeszcze długo, z moim mężem i dzieciakiem w zdrowiu i radości.. :( Sie rozklejam ..
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-09, 09:46   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
ewka1, A miałaś jakieś doświadczenia z szpitalem na Polnej?
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-08, 22:14   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
A gdzie można poznać Wasze historie? Bo tak tylko o mnie będziemy gadać? :)
Czuję mimo wszystko jakiś taki niewytłumaczalny spokój w sobie... Wiem, że będzie po prostu dobrze. :)
Mam nadzieję, że to nie jakieś komórki rakowe w głowie :P Taki żart czarny :P

ewka1, Tak, mieszkam w okolicach Kościana, a Ty też wlkp? :)
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-08, 09:27   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
gdynianka, dziekuję, mam nadzieję, że i ja trafię w Poznaniu na kogoś kompetentnego. U siebie w mieście miałam cudownego ginekologa (który mnie operował), niestety nie ma oddziału onkologii i nie może mnie leczyć :(

Karina Święch, Pozdrów siostre, daj jej trochę z mojej siły bo sie dziś dowiedziałam, że CA125 mam 50 a to dobrze w porównaniu do tego, co było. Wiec mam troche optymizmu w sobie i sie z Wami dzielę. Bogu dzięki zza to, że można teraz takie badania już w łonie matki robić dzieciakom. :) Wszystko będzie dobrze... Nie?
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-07, 22:26   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Ojej, dziekuję. Nie wiedziałam, że takie wątki tu macie piękne :)

Bardzo mi się przyda jakies mądre, dobre, przyjazne słowo bo jestem teraz dość sama.
Czy wiecie może, czy są tu kobiety, które miały raka jajnika w ciąży? Przekopałam troche google i nie znalazłam podobnej do mojej historii... :(

[ Dodano: 2016-01-07, 22:26 ]
betsi, JustynaS1975, marzena66, Dziękuję Kochane z całego serca :*
  Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Moniq

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17254

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-06, 09:42   Temat: Moniq - komentarze (vf7)
Komentarze dotyczące => tego wątku <=


Dlaczego o to zapytałaś?

[ Dodano: 2016-01-06, 09:44 ]
Tzn dlaczego pytasz o te leki? nie powinno się brać jednocześnie luteiny i duphastonu?

Ciąża pierwsza i dłuugo oczekiwana :(. Przedtem do ginekologa chodzilam regularnie co rok w październiku, wiec w październiku 2014 byłam wcześniej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group