1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Monika86

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20113

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-18, 12:49   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Nie ma za co trzeba byc dobrej mysli...
Ale jesli "cos" nie pokoji to lepiej sprawdzic puki jest czas i nie miec watpliwosci...
Tym bardziej ze zwykle zaczyna sie od "blahych" rzeczy a z 8-semkami nie ma zartow lepiej pozbyc sie ich by nie bylo komplikacji
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Monika86

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20113

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-17, 22:48   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Zaczelo sie od tego ze pobolewala mnie glowa (takie pulsowanie) i jakby to uczucie szlo ku gorze...
Wpierw pulsowanie bylo kolo uszu, potem kolo nosa-zatoki, a na koncu skronie. Do tego bardzo czesto mdlalam i tracilam przytomnosc. A ostatnim sygnalem bylo to ze w koncu zaczel bolec mnie zab "8" i dentystka widziala juz stan zapalny, od razu dala mi skierowanue do szpitala, bo wiedziala ze w tym wieku te zeby nie rosna i wszystkie objawy sa bardzo niepokojace... Z ust wydobywal sie bardzo nie przyjemny zapach i ze szczuplej osoby systematycznie tylam tak jakby moje cialo magazynowalo mase na walke. I tak jezdzilam z mama od szpitala do szpitala, ciagle przy mnie roilo sie duzo lekarzy nikt nie wiedzial co to za nowotwor i dlaczego go mam w tak mlodym wieku i w takim miejscu. Az w koncu trafilam na Lindleya zrobili mi biopsje w znieczuleniu miejscowym po ktorym mocno spuchlam. Pojawil sie brak apetytu, zle wyniki morfologii i za nie dlugo zrobili biopsje pod narkoza w ktorej dostalam krwotoku. Bylo ratowanie zycia. Lekarze szybko po tym zdarzeniu poznali moj guz, ktory byl wielkosci kurzego jajka i zaraz za nie dlugo zrobili operacje z przeszczepem mojej kosci. I tak przez kolejne 10 lat trwalo leczenie wieloetapowe.
Dlatego z czystym sumieniem polecam zespol moich lekarzy. Przez tyle lat naogladalam sie roznych przerazajacych szczekowo-twarzowych nowotworow i nasluchalam roznych historii dlatego lepiej sprawdzac i kontrolowac niepokojace objawy i to u specjalistow w swojej dziedzinie.
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Monika86

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20113

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-17, 19:13   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
U mnie to dluuuuuga historia :)
Zaczelo sie gdy mialam 12 lat (teraz mam 33)
I przez 10 lat leczylam sie w szpitalu Dzieciatka Jezus na Lindley'a w Warszawie na oddziale: szczekowo-twarzowym, na ortodoncji i prototetyce. Wieloetapowe leczenie na wielu plaszczyznach specjalistow. Poniewaz mialam zlosliwego szkliwiaka i przez to musialam miec przeczep kosci z wlasnego talerza biodrowego, potem na kilka miesiecy szyny (gdzie bylam tak zadrutowana ze przez slomke jadlam), innym razem przez 8 miesiecy mialam w wewnatrz i na zewnatrz zuchwy zamontowany specjalny dystraktor by wydluzyc kosc i tez odzywialam sie jedynie przez slomke. Mnostwo operacji, mnostwo bolu, walki o zycie, poprawy komfort zycia, a takze walka o wyglad jako dziewczynki, a potem kobiety.
Ja swoja wieloletnia walke wygralam 8-)
Zespol lekarzy, ktory mnie tam prowadzil procz Walerzak'a, Dr Jagielak, Zawadzki, Wielogorski juz tam nie pracuja (i swietej pamieci Profesor Piekarczyk) kazdy ma swoja klinike i porozjezdzali sie ale z Dr Walerzak'iem mam najdluzszy i staly kontakt oraz jest najblizej.
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Monika86

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20113

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-17, 15:32   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Z wlasnego (10-letniego) doswiadczenia twarzowo-czaszkowego (mialam nowotwor i mnostwo przez to operacji) moge polecic Ci klinike w Wawie "Face-Clinic" i koniecznie do doktora Konrad'a Walerzak'a!!!
http://www.face-clinic.pl/phone/index.html
Najlepszy fachowiec, ma najlepszy sprzet.
To nie tylko lekarz i chirurg to WSPANIALY CZLOWIEK, ktory troszczy sie o pacjenta na kazdym etapie.
Do dzisiejszego dnia gdyby cos sie dzialo udam sie do niego bo tylko jemu ufam i tylko jego polecam wszystkim w rodzinie, wsrod przyjaciol i znajomych.
Jest profesjonalny, delikatny, przesympatyczny, ludzki i uczciwy.
On rozwieje Twoje watpliwosci i zlikwiduje wszelkie dolegliwosci :)
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Monika86

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20113

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-09, 23:32   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
::rose::

Twoj organizm odreagowuje stres... zmeczenie...
Musisz zadbac o siebie
Trzymaj sie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group