1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Magdalena_k_wwy - komentarze
Magdalena_k_wwy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4486

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-29, 21:30   Temat: Magdalena_k_wwy - komentarze
Jestem w żałobie przed żałobą.
Mieszkamy z rodzicami w domu jednorodzinnym. Ich problemy to nasze problemy i odwrotnie. Tata umiera... Widzę gasnace światło w jego oczach. Widzę to samo w oczach mamy. Ona mi mówi że umrze zaraz po nim a najchętniej z nim. Muszę sobie radzić z emocjami taty, mamy i mojego brata, który mimo iż ma prawie 40 lat tego nie ogarnia. Znowu muszę oddalić siebie, swoje życie - mówię znowu bo przezywalam to jak zmarł nagle mój drugi brat, prawie 20 lat temu. Nie mogę planować wakacji, ani nawet świat bo nie wiem "jak" będzie. Boję się nawet przyszłego miesiąca... Tak szybko mijają dni. Patrzę na mojego tatusia i czuję się nie jak dorosła kobieta, matka dwójki dzieci ale jak mała dziewczynka, której bohater przegrywa walkę. Będę polsierota !! Matko, ale to brzmi... Wyobrażałam sobie ze rodzice umra jak moje dzieci będą dorosłe, spokojnie, w łóżku.. Nie jestem jeszcze gotowa na pożegnanie !!!
Jak sobie z tym radzicie? Jak się z tym pogodzić?? ;(
  Temat: Magdalena_k_wwy - komentarze
Magdalena_k_wwy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4486

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-20, 18:34   Temat: Magdalena_k_wwy - komentarze
Komentarze dotyczące => tego wątku <=
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group