1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
Madzia70

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7312

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-12-14, 05:36   Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
dzwonku,
dzwonek napisał/a:
Dopiero teraz analizuje o ile rzeczy mialam okazję jej zapytać,a tego nie zrobiłam.

dzwonek napisał/a:
Dopiero jak zachorowala to miałam dla niej więcej czasu. :(

Tak jest zawsze. Bo zawsze możemy więcej, lepiej... a nie robimy tego, bo tempo życia, bo inne sprawy. To tylko wskazówka na przyszłość, żeby "więcej, lepiej" z innymi, którzy nas otaczają - bo może ich zabraknąć w każdej chwili, chociaż są być może młodzi. Chyba na tym polega właśnie słynne "bardziej być niż mieć".
dzwonek napisał/a:
Dodatkowo mój dziadek (47lat malzenstwa z babcią) zaczyna wspominać, że na niego też niedługo przyjdzie czas

A na to się przygotuj na pewno :( Bardzo często tak jest, że bliski zmarłej osobie odchodzi wkrótce po niej.
  Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
Madzia70

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7312

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-12-05, 16:52   Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
::rose::
  Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
Madzia70

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7312

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-12-04, 16:50   Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
dzwonek,
Nie chodziło mi o nutridrinki, tylko o preparaty wspomagające apetyt - patrz post powyżej.
Kroplówki są przeciwwskazane w stanie terminalnym, ponieważ przedłużają agonię.
  Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
Madzia70

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7312

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-12-01, 21:02   Temat: Nieoperacyjny rak jelita esicy z przerzutami do wątroby IV
dzwonek,
Spróbujcie z preparatami na apetyt (octan megestrolu). Jeśli nie pomogą - to znaczy, że to naturalny postęp choroby. Mogę powiedzieć to, co pielęgniarka z hospicjum - nie zmuszać. Z reguły nasi chorzy tracą apetyt - tak wygląda naturalny postęp choroby :(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group