1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy bolalo??!!!!!!
Lideczka

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7468

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-02-15, 10:54   Temat: Czy bolalo??!!!!!!
Kochana m.k doskonale Cie rozumiem i niesety najprawdopodobniej Tatusia bolało ale gdyby był w domu bez maksymalnej dawki morfiny bolałby GVo nie do wytrzymania. Tak więc zrobiliście co mogliście Ja wiem że cierpisz ale Jego już nic teraz nie boli. Rozpaczając i mysląc nad tym nie pozwalasz mu odejść. Ja to zrozumiałam bo mi to wytłumaczono na forum (Kochani ludzie). Powiedz Tacie że Ci przykro że nie mogłaś nic zrobić zeby zmniejszyć Jego cierpienia ale są rzeczy na które nie mamy wpływu...Choć to bardzo boli to niech pociechą dla Ciebie będzie to ze Tatuś nie umarł w samotnośći Były ptzy nim Jego 4 Baby. Czuł się Kochany i nie był samotny. A to że był pobudzony to jest normalne w trakcie konania. Przeczytaj wątek -umieranie jak rozpoznać ze to już blisko w dziale opieka paliatywna. Wybacz sobie bo Tatuś na pewno nie miał do Cibie pretensji może pomocne będzie jak napiszesz do Niego list gdzie mu wszystko wytłumaczysz. Mnie to pomogło. Pożeganj się z NIM i daj mu spokojnei odejść Nie wiem czy w to wierzysz ale podobno nasze poczucie winy, nasza czarna rozpacz nie daje spokoju naszym Zmarłym. Życzę Ci wiele siły i mam nadzieję że choć trochę Ci pomogłam. Trzymaj się bądż silan dla sióstr i Mamy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group