1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-25, 11:53   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu Kochana!!!

Współczuję z całego serca...

Kiedy powiedziałaś w nocy, że jesteś dziwnie spokojna, to od razu pomyślałam, że mama odchodzi. Może własnie dlatego bylaś sposkojna, bo Ona to spowodowała.. Ona była już wolna, spokojna i Tobie się to udzieliło...

Chylę czoła przed Mamy pięcioletnią walkę. Była niesamowitą Kobietą, Wojownikiem, Terminatorką. MOżesz być bardzo dumna z Niej, tak samo jak Jej ukochane wnuczęta.
I Mama napewno była i jest (Bo Ona przceież JEST) ogromnie dumna z Ciebie. I ze wspaniałej opieki Twojego Taty. BYł z Nią do końca.

Wyrazy najgłębszego współczucia. Dla Ciebie, dla Tatusia, dla Maciusia i Karolinki.
Odeszła Wasza wspaniała Mama, Żona i Babunia.

Niech odpoczywa w pokoju. Jest wolna i spokojna.

Aniu, przytulam Cię z całego serca. Bedzie Wam bardzo ciężko, ale Ona już sie nie meczy. Odpoczywa.

ściskam bardzo mocno, bo żadne słowa, nie wyrażą mojego smutku... :-[
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-24, 22:25   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu KOchana
Jak zmienił się charakter oddychania, to chyba naprawdę już niewiele czasu... :cry:
Najważniejsze, by Mamunia nie cierpiała...

ściskam...
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-22, 16:37   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu Kochana

Przytulam... z całego serca. Niech Mamunia już odpocznie, niech zaśnie, niech nie cierpi, bo to zbyt okrutne.
Dasz radę, bo jesteś piekielnie silna.
Dużo siły...
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-08, 18:43   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Oby to był to tylko kolejny dołek, z którego Mama się jakoś - tymi swoimi nadludzkimi siłami - wyciagnie.

Niesamowita kobieta, naprawdę :shock:
Nie wiem jak Ona to robi, że ciagle jeszcze znajduje siły by walczyć...

Przytulam, dużo spokoju



[następne komentarze]
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-21, 21:22   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
:-[

Nadziejo, jesteście niezwykle dzielne... temat dla mnie arcyciężki, nie potrafiłabym tak rozmawiać... nie dałabym rady...Czasami się zastanawiam czy świadomość umierania pomaga, czy nie... Są tacy co chcą umrzeć szybko, by nie bolało, sa tacy co chcą mieć czas na przygotowanie się, na pożegnanie z rodziną... mówia rodzinie, co ja jak... co jest tak realistycznie bolesne... Na sama myśl Nadziejo, co czuje Twoja Mama robi mi się potwornie przykro... jakie myśli w Niej kołaczą? Nadziei na dłuższe życie mama Nadziei nie ma:(

Przytulam Cię Nadziejo i Twoją wspaniałą Mamę
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-15, 22:34   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo
Wiesz.... Najważniejsze, by Mamunia nie cierpiała... tak dużo już przeszła....
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-15, 14:38   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, tak sód za mały - 126, wpisałam bezwiednie potas, patrząc na sód:(

Aniu Nadziejo: :/pociesza:/
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-14, 14:04   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo
Biorąc pod uwagę, że Mama prawie nie je, bo wszystko wymiotuje, to Hb na poziomie 9,5 jest w miarę... Twoja Mama przceież miewała już o wiele, wiele niższą, kiedy potrzebne były przetoczenia krrwi. Martwi niski poziom potasu... [sprostowanie dwa posty niżej: sodu] 126 to zdecydowanie za mało...

pozdrawiam cieplutko
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-31, 22:38   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo
Jutro to konsylium?

A jak Mama?
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-06, 21:10   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo
bardzo się cieszę:)

A ja głupia już się zamartwiałam, bo sie troszkę nie odzywałaś...
Twoja Mama jest bardzo waleczna:)
Oby jak najdłużej trwał ten stan!

ściskam
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Katarzynka36

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-02, 15:55   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Potwornie niska ta hemoglobina :-(

Dużo siły Nadziejo...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group