1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Kaska89

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164152

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-10-20, 13:11   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Witam. Nie znam się na niekonwencjonalnych metodach więc za bardzo się nie wypowiem, wspomnę tylko o 2 o których słyszałam nieco więcej

1. Wit b17 - pestki moreli gorzkiej - brat taty ma firmę i jeden z jego pracowników powiedział mu, że jego szwagierka miała raka jelita, że miała być operacja a ta zaczęła jeść owe pestki i że guz bardzo się pomniejszył - oczywiście kupił je i przywiózł, jednak leżą sobie w szafce i tata ich nie zażywa - czytałam gdzieś na necie że zjedzenie większej ilości (powyżej 3 na dobę) może prowadzić do zatruć, a gdzie indziej że trzeba jeść jedną na 5 kg masy ciała a jeszcze gdzie indziej że ok 70 dziennie - przyznam że trochę o tym myślałam, i nadal nie wiem co myśleć, ale jednak tacie nie podaje.

2. Pewnie wielu z Was znany "lek na raka" essiac - i tu znam ten specyfik bardziej szczegółowo ponieważ moja mama pracowała w firmie zajmującej się dystrybucją tego "leku". I tu wiem że jest to nie prawda .. mama mówiła że ludzie z całego kraju po to przyjeżdżali, że wysyłała nawet za granicę ten cudowny "lek" z Kanady .. wielu ludzi ponoć przyjeżdżało i mówiło że pomaga im to, jednak nie oszukujmy się, jeśli ktoś stosuje radioterapię a przy okazji brał essiac to nie wiem, czemu ową pomoc przypisuje essiacowi a nie naświetlaniom? Mamie nawet do głowy nie przyszło, żeby teraz tacie to kupować. Dodam że owa firma opłacała onkologa, który reklamował ten specyfik swoim nazwiskiem, mówiąc, że wyleczył tym wielu swoich pacjentów z raka - gdyby ten "lek" był tak cudowny to chyba nie trzeba by było prowadzić tak nie uczciwych gierek? Zresztą owa firma prowadziła też odwyki itp - moja mama robiła sobie kilka razy i jakoś również to nie działało - ale wiadomo, jak ktoś za odwyk palenia zapłacił kilkaset zł to to już jest niezły motywator żeby rzucić ;) albo znany nam efekt placebo
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group