1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-19, 15:01   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
mocno oberwałam od życia.

małgośka, |przytula|
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-06, 07:58   Temat: Małgośka - komentarze
niki napisał/a:
Pisz a to co opisujesz może kiedyś będzie poradnikiem, dla szukających pomocy i zrozumienia w czasie choroby
Mimo że to forma pamiętnika , jest tu tyle cennych porad - chapeau bas za to co tutaj robisz
dla mnie jesteś Wielka
[yee]
Wciąż mi mało i proszę o więcej. |prosi|
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-30, 13:58   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka, cieszę się razem z Tobą.
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-23, 12:10   Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica napisał/a:
żeby nie było - 12:00 MYŚLĘ!
:mrgreen:

Ja też jestem na posterunku :)
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-19, 19:19   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
Dziś rano szłam do sklepu i w myślach gadałam do niej. Pitolec jak się patrzy.

małgośka, to żaden pitolec.
Według mnie, to całkiem normalne jeżeli było się z kimś tak bardzo związanym jak Ty i Twoja Edytka. Choroba, bardzo często, daje nam szansę poznać tych prawdziwych dobrych, bliskich znajomych, ba nawet przyjaciół- tych na dobre i na złe.
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-29, 17:33   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
TU jest moje miejsce (dla mnie bardzo ważne) i nie ruszę się stąd.

::thnx::
Zaglądam codziennie i czytam, zachłannie, łapczywie...czytam i czekam codziennie na nowy wpis.
małgośka napisał/a:
I dziękuję wszystkim, którzy zaglądają do mnie i komentują( lub nie.)

To My dziękujemy :)
małgośka napisał/a:
Wszystko, co wyrwę tej chorobie, jest moje: każdy dzień, każdy uśmiech, wszystko, co sprawia mi przyjemność. Precz z dziadem- pokrzykuję ze środka poczekalni i znów się śmiejemy.
Wszystkie.

[yee]
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 15:51   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
I wiadomość z ostatniej chwili. Yupppi mój mąż znów będzie miał pracę. :mrgreen: Nana nan na :lol:
::dance::
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 15:27   Temat: Małgośka - komentarze
Gazda napisał/a:

Kobieta powinna być duża. Nie jak jakaś mimoza... Powinna być w stanie w lesie wilka fartuchem zatłuc. No i być jak opoka, jak lodołamacz. Dawać dużo ciepła zimą, i dużo cienia latam :-D


Auć..no to mi się oberwało ;)
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 15:15   Temat: Małgośka - komentarze
Witaj małgosiu
Cytat:
Bardzo fajnie się Ciebie czyta, masz niesamowitą lekkość w pisaniu. Pisz jak najwięcej :D

To prawda i podobnie jak kasicazlosnica, proszę o więcej :)
'Przygoda z czapeczką' wzbudziła u mnie troszkę niezbyt miłe odczucia i podziwiam Cię za
małgośka napisał/a:
Do dziś mam nadzieję, że nie było widać po mnie żadnej reakcji. Kolejny raz wzięłam czapkę i odniosłam na miejsce. Zapłaciłam za wybrane rzeczy i wyszłam.

Nie wiem czy potrafiłabym się opanować, a szczególnie w tym stanie w jakim jestem teraz-totalna huśtawka emocjonalna. |mad2| , często najpierw mówię, później myślę ;)
kasicazlosnica napisał/a:
Choroba przewartościowała wiele rzeczy w moim życiu, ale nawet teraz nie jestem w stanie nie przejować się tym że jestem gruba – czy to nie jest chore? Ale to niestety wynika z tego, że od dziecka wmawiają nam że grube to złe, brzydkie i nieszczęśliwe.

Kasieńko, ale to są tylko głupio utarte stereotypy. To prawda, jest jeszcze rzesza ludzi, którzy 'grubych' uważa za gorszych, ale jest mnóstwo ludzi, którzy nie zwracają na to uwagi- ja, wychudzona Kaśka ;) i wiele, wiele innych ludzi. Mam w gronie swoich bliskich znajomych mnóstwo 'mięciutkich' osób i stwierdzam, że są przesympatycznymi, miłymi, szczęśliwymi i pogodnymi osobami- bo przecież najważniejszy jest środek, a nie opakowanie.
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-17, 09:06   Temat: Małgośka - komentarze
Witaj małgośka,

Cytat:
Jeśli moderatorzy nie będą mieli nic przeciwko, będę pisała.

Myślę, że nie dostaniesz po uszach. :)
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-13, 08:31   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
.Wszystkie guzki małe i duże bez cech dynamiki ani większe,
ani mniejsze. Doktor F uśmiechnięty, ja uśmiechnięta, A uśmiechnięty, no co tu wyliczać , świat się śmieje i już.

I my wszyscy cieszymy się z Tobą :-D
  Temat: Małgośka - komentarze
KasiaC

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152215

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-05, 11:01   Temat: Małgośka - komentarze
JustynaS1975 napisał/a:

małgośka napisał/a:
Jutro 15,10. Potrzebuję Was. I Kasia też. Ja mam tomografię, Kasia chemię.


Jestem z Tobą i z Kasią. _itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group