1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anik77 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5275

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-27, 22:57   Temat: Anik77 - komentarze
W naszym przypadku od postawienia diagnozy tata żył tylko 4 miesiące a miał tylko 57 lat

[ Dodano: 2012-10-27, 23:06 ]
Mój tata był w hospicjum 2 tygodnie po czym został wypisany do domu ,mial tam bardzo dobrą opiekę ,tata był w hospicjum w celu ustawienia lekow przeciwbólowych brał duże dawki morfiny i pani ordynator była jednoczesnie lekarzem z poradni leczenia bólu ,to nie bylo tak że nie miał sie tatą kto opiekować, bo mama tez nie pracuje ale musieliśmy ,wiadomo nikt tak dobrze nie zadba o naszych bliskich jak my sami Pozdrawiam
  Temat: Anik77 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5275

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-27, 22:25   Temat: Anik77 - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Witaj Anik mój tata też chorował na raka płaskonabłonkowego .tak samo jak i twoj miał zachwiania równowagi, brak siły aby dojść do łazienki,zaczął mówić od rzeczy ,schudł prawie 30 kg.
My przed tatą ukrywaliśmy to że jest w hospicjum ,pytał raz jaki to oddzial na którym leży czy to jest hospicjum ale powiedziałam mu że nie, że hospicjum jest piętro wyżej ,skłamałam ,mój tato nie wiedział w jak poważnym i ciężkim jest stanie, dlatego walczył, bo miał nadzieję że wyzdrowieje .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group