1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Kajka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21406

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-29, 20:19   Temat: Re: Smutne jest to...
fiolka napisał/a:
Czy Kajka użyła sformułowania "lek" ?...

Nie wiem o co ta cała awantura, rzeczywiście nie używałam sformułowania lek,w stosunku do Betuleco, bo to jest tylko preparat ziołowy, a mąż ma teraz robione wlewki BCG i one mają za zadanie zwalczać raka.

Dla wyjaśnienia i tak nie będziemy stosować tego preparatu bo ma w składzie 20% alkoholu etylowego, a my alkoholu nie przyjmujemy w żadnej postaci.

[ Dodano: 2011-04-29, 20:20 ]
ps, Ja temat uważam za zamknięty.
  Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Kajka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21406

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-22, 20:13   Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
vioom napisał/a:
Wręcz przeciwnie, ironicznie smutne. Soczek z brzozy nie leczy raka.


Ja nie twierdzę,że stosując Betuleco wyleczymy raka, ja chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście ma działanie osłaniające.
  Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Kajka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21406

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-21, 20:41   Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
vioom napisał/a:
Do brzozy podobno warto się przytulać :) A co do soku... lepszy chyba pomarańczowy ;)


To miało być niby śmieszne? Dziękuję, ale jeżeli tyle masz do powiedzenia w tym temacie, to lepiej nie pisz.
  Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Kajka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21406

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-20, 09:45   Temat: Kojąca moc brzozy -Betuleco
Witajcie!
Przeglądnęłam tutaj tematy i nie znalazłam nic na temat Betuleco - wyciągu
z kory brzozowej.
Czy ktoś może to stosował bo jest to opisane że ma to korzystne działanie w przypadku wielu chorób onkologicznych, wpływa pozytywnie na system immunologiczny,regenerację ubytków i chorych tkanek, ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i jeszcze inne.
Zastanawiamy się nad jego stosowaniem,nasz lekarz nie ma przeciw wskazań i nie koliduje z leczeniem raka pęcherza.


Mój kuzyn stosuje to od trzech lat (ma raku prostaty )i wg,niego działa, czy kroś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tym preparatem?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: poli: 2011-04-20, 13:48 ]
Ukryłam linka do sklepu internetowego, ponieważ na forum obowiązuje zakaz sprzedaży i reklamy.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group