1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Justyna_206

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47119

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-12-20, 20:51   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Hej. Tez musze wam się pochwalić zostałam mamą Antosia uroszonego w maju 06.05. Przez Cc powód choroba i straszne obrzeki.

Jestem po.wizycie wszytsko ok kolejna w lutym..juz minęło 3 lata od rozpoznania. Trzymajcie się ciepło.

Wesołych świąt ❤🥰
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Justyna_206

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47119

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-02-12, 22:03   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Gratuluje

Też długo nie pisałam badania jak było co 3 miesiące ostatnie miałam w styczniu kolejne w kwietniu.
Jestem zabiegana bo do ślubu coraz bliżej o chorobie nie myślę.
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-06-06, 18:30   Temat: Czerniak
Dziękuję za odpowiedź. Pocieszylas mnie. 😄 Jadę do lekarza na koniec miesiąca i się zapytam co i jak
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-06-06, 08:25   Temat: Czerniak
Witajcie. Ten czas tak szybko leci w kwietniu miałam kontrolę wszystko ok. Teraz jadę na kontrolę na koniec czerwca.

Jednak najbardziej nurtuje mnie to jak przebywać na słońcu w taki upał. Stosuje filtr 30-50 tylko tyle że jadę do pracy i potem do domu koło 16.00 bardzo sporadycznie jestem na słońcu jak jest. Czy muszę się bardzo chronić
. Czy chociaż te ręce mogą być zakryte mimo że smaruje się filtrami?
Pomóżcie bo chyba wpadnę w paranoje. Nieukrywam że w pracy jest u mnie bardzo gorąco i nie jestem w stanie się też ubrać na długi rękaw.
Pozdrawiam was.
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Justyna_206

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47119

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-01-13, 16:36   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
No ja miałam TK w październiku ale co 3mies. Zalecił badania USG węzłów pachowych . Mówił lekarz że TK jeśli robić to klatki piersiowej brzucha i miednicy.
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Justyna_206

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47119

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-01-12, 15:06   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Arawis mi lekarz powiedział że co 3 miesiące będe miała badanie usg węzłów pachowych i brzucha a co 6 dodatkowo rtg płuc. Więc jak widzisz wszystko zależy od lekarza prowadzącego.
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-01-08, 11:42   Temat: Czerniak
Witajcie. Jestem po 1 badaniach miałam. Dziś usg brzucha i węzłów pachowych wszystko ok. Lekarz powiedział że co 6 mies. przeswietlenie płuc co 3 mies. Usg brzucha i węzłów.. Kolejna kontrola początek kwietnia
Ale się cieszę....
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-19, 22:30   Temat: Czerniak
No właśnie. O badaniach nie mówił.

Ale z tego całego szoku przypominam sobie ze wspomial że NFZ tego nie refunduje więc jest tak jak piszesz. Eh.
Mówił że w około 80 % nie ma nawrotu w ciągu 5lat.

Ja liczyłam że kontrolę ale on am wstępie z grubej rury i tym leczeniu co mnie wyprowadziło z rytmu i już się przerazilam.
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-19, 22:05   Temat: Czerniak
Tak 1.08 miałam usunięte a wynik był. Dopiero 28.09 więc 2 miesiace czekania. Potem już celowo byłam w WCO i tam już poszerzenie początek listopada i koniec listopada wycięcie węzłów.

Ja to jestem w szoku ze wyskoczył z takim leczeniem. Myślałam że tylko kontrolę już 1 ma być początek. Stycznia. Eh
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-19, 17:41   Temat: Czerniak
Pomóżcie.


Bylam u onkologa powiedział że kontrolę. Usg brzucha i dolow pachowych co 3 mies. Rtg płuc co. 6 miesięcy.

Mówił też i leczeniu immuoterapia. Czy ona jest refundowane jak to wygląda.
Mam mieszane uczucia do dalej mam robić
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-19, 10:08   Temat: Czerniak
Witajcie. Jestem już po operacji. Miałam na koniec listopada w Gnieźnie u docenta Murawy. Lekarz z powołania. Cudowny człowiek. Odebrałam wynik wycięto 10 węzłów wszystkie czyste. Najpiękniejszy prezent na święta. Dziś jadę do onkologa.

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-12-20, 19:39 ]
super :uhm!:

  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-04, 21:46   Temat: Czerniak
Dziękuję. Tak leczylsm się w Poznaniu w WCO nie miałam. Konkretnego lekarza prowadzącego. W czwartek miałam. Zabieg usunięcia pakietu węzłów pachowych w Gnieźnie u docenta Murawy. Pojadę do prof. Otrzymałam też namiary w Poznaniu na doktora Mackiewicza

Czekam na wynik. Liczę że teraz już będzie tylko lepiej

Oczywiście byłam w 1% gdzie przerzut jest w węźle.
  Temat: czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 24046

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-04, 21:42   Temat: czerniak
Ja miałam podobne wyniki też mówili bez węzła. Na szczęście była. Bipsja coś wykazało. W czwartek miałam usunięte wszystkie węzły pachowe.

Jestem pełna nadziei że teraz będzie tylko lepiej.
  Temat: Czerniak
Justyna_206

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8800

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-26, 18:22   Temat: Czerniak
Dziękuję.

Teraz po. Poszerzeniu wycinka i pobraniu węzłów miałam miesiąc L4.

Bardzo się boje kolejnego zabiegu.. Ja wszystko szybko załatwiam ale niestety nie mam. Jakiegoś jednego swojego onkologa.., 😪
  Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
Justyna_206

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 17797

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-25, 20:06   Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
Dziękuję za maila Pan prof. Odpisał eh.
Muszę czekać na wizytę.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group