1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: marysiax - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-09, 10:36   Temat: marysiax - komentarze
marysiux, pozdrawiam Cię cieplutko. Życzę Ci siły, odzyskania spokoju wewnętrznego. Pozostaje w Tobie wielka miłość, i wspomnienia w Tobie. Tego Ci nikt nie odbierze.
Odzywaj się czasami na tym forum.
:tull:
  Temat: marysiax - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-30, 23:13   Temat: marysiax - komentarze
marysiux, wsparcie bliskich osób jest bezcenne. Sama obecność kochanych osób rzeczywiście powoduje, że człowiek czuje się o połowę zdrowszy.
To wielkie szczęście mieć w tak trudnych chwilach bliskie osoby przy sobie.
Gdy leżałam słaba w izolatce to mnie wystarczyło, że brat przychodził. Nie musiał ze mną rozmawiać (zresztą za specjalnie nawet na to nie miałam siły). Wystarczyło, że siedział (on sobie oglądał TV, grał na laptopie, a ja sobie podsypiałam). Ale BYŁ przy mnie.
marysiax napisał/a:
jestem rozdarta, bo gdy patrze na jego cierpienie to proszę Boga, aby pozwolił mu już zasnąć, potem mam wyrzuty sumienia, potem strasznie tęsknię gdy wracam do domu i mam pod powiekami jego obraz

Goniu, moja wiara chyba jest za mała :cry:

W bardzo trudnych chwilach prosiłam Boga o to, aby się skończyło. Nieważne jak ma się to skończyć, ale aby się skończyło. Na przemian prosiła, a to o śmierć, a to o siły. Bo jednak wola życia dawała o sobie znać. W tych chwilach byłam obrażona na Boga. Potem znów się z Nim przepraszałam. I tak na przemian: wyklinanie Go, a potem przepraszanie.

Ze swojej strony mogę Wam tylko życzyć siły i odwagi. :/pociesza:/
  Temat: marysiax - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-16, 16:48   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group