1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-08, 22:43   Temat: rak złośliwy śródpiersia
JaInka dziekuje za rade. Wiem musze sie przebadac...troche sie boje i dlatego to odwlekam. Badalam sie 9 lat temu po mamy smierci i nic nie wyszlo. Mialam problemy zoladkowe i myslalam od razu ze to pewnie guzy na jelicie. Okazalo sie ze to bylo na tle nerwowym. Wybiore sie niedlugo do lekarza i przebadam. Dziekuje wszystkich za wyrazy wspolczucia...
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-07, 14:14   Temat: rak złośliwy śródpiersia
EwaKol bardzo mi przykro z powodu twojej mamy. Naprawde bardzo mi przykro. Badz dzielna. Na co twoja mama choruje? Wykorzystaj czas jaki ci zostal.....badz przy mamie.
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-07, 13:42   Temat: rak złośliwy śródpiersia
Dziekuje absenteeism. Serce boli ze ta choroba zabrala mi obu rodzicow :-(
Ale co zrobic.....
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-07, 11:45   Temat: rak złośliwy śródpiersia
Monika 30 przepraszam ze nieodpisalam na twe pytanie. Taty stan sie pogorszyl wtedy i musialam leciec do Polski. Tata zmarl 2 tygodnie temu. W poniedzialek dostal chemie a we wtorek go zadusilo. Po dlugiej nieobecnosci postanowilam wejsc tu by podziekowac wszystkim za rady.....dziekuje.
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-07, 11:05   Temat: rak złośliwy śródpiersia
Dzieki za wszystkie rady. Niestety dla mojego taty jest juz za pozno. Chemi nie bedzie i zadnego innego leczenia. Stan jego sie bardzo pogorszyl. Sa nacieki z guza na pluca i ostkrzela. Stracil swiadomosc co sie dzieje wokol niego, przestal jesc, jest agresywny. Podawaja mu juz tylko morfine. Lekarze obawiaja sie ze to kwestia dni. Dziekuje jednakze za info.
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-31, 16:47   Temat: rak złośliwy śródpiersia
Wszystkie jego wyniki na chwila obecna sa w szpitalu a zglowy nie pamietam. W Pazdzierniku na spotkaniu z Onkologiem dowiedzielismy sie ze to nowotwor zlosliwy co wynika z struktury naciekowej i braku torebki (tomografia wykazala). Jest bardzo duzy - rozmiaru meskiej piesci. Onkolog oznajmil ze poprzez jego pozycje (w klatce piersiowej) nie klasyfikuje sie do wyciecia. Na pocztku Grudnia tata mial 7 naswietlen-lamp. Po czym dostal mala anemie. Na poczatku stycznia zaczely sie problemy z oddychaniem, przez co szybko sie meczyl. Nawet male czynnosci sprawialy mu trudnosc. 10 dni temu pogotowie wzielo go do szpitala bo dusil sie w domu. Od tej pory lezy pod tlenem. Schudl prawie 15kg od wrzesnia. 9 Lutego ma miec chemie. Teraz lekarz powiedzial ze niewiadomo poniewaz po kolejnej tomografi wyszlo ze ma martwice Nowotwora (Necrosis). Slowa doktora "guz gnije i sie rozpada". Na internecie czytalam ze to infekcja- martwica i moze sie przeniesc na inne organy.
Czy ta martwica nowotwora (gnicie) to juz oznacza ze leczenie jest bezcelowe? Tata ma 64 lata. Mame przez raka stracilam 10 lat temu, wiec wiem jak to wyglada. Prosze o szczerosc.
  Temat: rak złośliwy śródpiersia
Jagoda29

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-31, 10:04   Temat: rak złośliwy śródpiersia
Witam wszystkich.
Moj tata ma raka złośliwego w klatce piersiowej. Jest to rak naciekowy i rozmiaru meskiej piesci. Rokowania nie sa dobre. Mial juz lampy-naswietlanie. A teraz ma rozpoczac chemioterapie. Jest w szpitalu poniewaz ma problemy z oddychanie. Kolejna tomografia wykazala ze guz gnije i sie rozpada. Wiem ze to nic dobrego. Czy ktos ma wiecej informacji co to znaczy??
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group