1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-07-06, 22:10   Temat: Jakas
Jakas, ja tez tak mysle ze powinnas jednak zrobic kolejne badanie histopatologiczne, nowe i w innym osrodku jako druga opinia. Bedziesz miala czarno na bialym! Pozdrawiam serdecznie i zycze duzo sil i wytrwalosci w wyjasnieniu tego problemu! Iga
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-04-29, 22:19   Temat: jakas
Czy w trakcie tego ostatniego pobytu pobierali ci wycinek do badanie histopatologicznego, czy ciagle wykorzystuja ten stary?
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-04-14, 18:06   Temat: Jakas
Ja tez jak szlam do szpitala mialam wygojony ropniak tylko czerwona plamka i szwy po pobraniu wycinka zostaly. Tez nie wierzylam do konca, mialam nadzieje ze "to cos" zniknelo... Wyniki pooperacyjne tego guza potwierdzily diagnoze, niestety.
Teraz ciesze sie i czuje ulge ze tej paskudki juz nie ma. Rana pooperacyjna jest mala i goi sie ladnie. Wiem ze gdybym zwlekala pole operacyjne byloby duzo wieksze oraz ryzyko nacieku. Mam nadzieje ze dobry onkolog pomoze ci podjac wlasciwa decyzje po otrzymaniu wynikow histopatologicznych. Radze nie kierowac sie emocjami tylko je zaakceptowac. To jest, oczywiscie, bardzo emocjonalny problem ale ratowanie zdrowia i zycia musi miec priorytet. Zycze ci duzo spokoju i racjonalnego przemyslenia decyzji z pomoca fachowa! Iga
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-07, 14:18   Temat: Jakas
U mnie bol byl znikomy ale za to duzy problem psychologiczny- nie moglam nawet spojrzec
na te rane bo dostawalam panicznego strachu. Teraz juz mi to przeszlo. Po operacji musisz tez plukac jame ustna ale nie rane pooperacyjna. O wszystko pytaj. Bardzo uwazaj na higiene ze wzgledu na ryzyko zakazenia. I nie boj sie, jestes w rekach dobrych fachowcow tylko zglaszaj wszystkie problemy jakie sie pojawia. To naprawde nie sadny dzien tylko dzien w ktorym dostajesz wielka szanse na wyleczenie i troche cie bedzie to kosztowalo wysilku ale warto!!! Badz spokojna i dobrej mysli. Bedzie dobrze, zobaczysz!!!
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-06, 13:17   Temat: Jakas
Trzymaj sie dzielnie! Pamietaj ze ta operacja to twoja duza szansa na wyleczenie i ciesz sie ze paskudka w ogole jest jeszcze operowalna. Pierwsze dni po operacji sa trudne ale z kazdym dniem jest coraz lepiej! Glowa do gory, wszystko bedzie dobrze!
Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebie!!!!
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-04, 17:27   Temat: jakas
Ja bylam w szpitalu 10 dni. Napewno zdazysz upiec mazurek dzieciom na swieta i bedziesz sie cieszyc ze jestescie razem! Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz!!!!
Serdecznie pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za ciebie!
  Temat: Zmiana w podniebieniu
Iga

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47827

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-03, 19:18   Temat: Zmiana w podniebieniu
Szkoda ze nie dostalas mojej wiadomosci. Wysle ci jeszcze raz. Mnie lekarze wszyscy sugerowali operacje i twierdzili ze po niej sa wieksze szanse na powrot do zdrowia; ale to zalezy moze od typu raka. Moj jest zlosliwy i nie bardzo poddaje sie radioterapii.
Tak ze nie mialam wyjscia i zasiegalam opinii 3 ekspertow. Tez nie moglam sie z tym pogodzic ani sobie wyobrazic, ze ja zdrowa musze tracic zeby i miec dziure... To bylo psychologicznie gorsze dla mnie niz bol. Sam bol nie byl problemem bo dostawalam silne srodki przeciwbolowe.
Mysle ze musisz szybko dzialac i nie zwlekac wiecej; za miesiac o tej porze bedzie po wszystkim i twoja paskudka usunieta bedziesz powracac do zdrowia i bedziesz w zupelnie innym nastroju, o wiele lepszym wiedzac ze jej juz nie ma!
Serdecznie cie pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group