1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jak powiedzieć rodzinie
Hela

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5989

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2016-10-18, 11:48   Temat: jak powiedzieć rodzinie
Tata dowiedział się dziś od lekarza, że ma raka. Od dwóch tygodni leży w szpitalu.Wszystko zadziało się szybko. Najpierw lekarz rodzinny skierował go na zdjęcie rtg - mój tata miał napady kaszlu z krwią i ogólnie źle się czuł. Jest palaczem niestety. Zdjęcie rtg wykazało, że ma ropnia płata prawego płuca. Natychmiast przewieźli go do szpitala. Miał już bronchoskopię i biopsję. Do dziś nic nie było wiadomo. Dziś lekarz zdiagnozował raka ale nie wiedzą jeszcze czy jest złośliwy. Wiem, że będzie miał operację, że się kwalifikuje. Powiedział na razie tylko mi, mama nic nie wie. Mam dwójkę rodzeństwa. Tata jest załamany. Powiedział mi, że on nie da rady powiedzieć. Jak mam to zrobić?

Relacje w naszej rodzinie były skomplikowane. Chodzę na terapię DDA. Tata pił kiedyś, ze mną jest dużo lepiej, zaczęło nam się układać z tatą i nagle to...

Nie wiem co ze sobą zrobić i jak powiedzieć reszcie. Może powinien to zrobić lekarz?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group