1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-18, 21:32   Temat: marysiax - komentarze
co tam u Ciebie?
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 17:12   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, Odmawiaj rozaniec,nawet dziesiatek rozanca w intencji Tatki i za wstawiennictwem Matki Bozej Czestochowskiej..Da ci znac zobaczysz..tylko nic na sile....Jest taka ksiazka w empiku o czyscu...zjawy czyscowe...jakos tak..wszystko ci wyjasni...
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 10:34   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, Moj tatus czesto przychodzi do nas ale nie tylko w snie..czujemy zimno,tak ze mamy tzw ..gesia skorke..,potrafi puknac w stol kilka razy,przestawic rzeczy...znajomy ksiadz powiedzial ze dusze cierpiace w czyscu przychodza...wiem ze Tatus przychodzi bo nawet do Amelki przyszedl podziekowac za wszystko co dla mnie robi...
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-03, 19:09   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, Napewno byl tam z Wami...
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-09, 15:43   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, bardzo mi przykro...dopiero zobaczylam...Moj Boze..jest juz u Pana Boga...
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-22, 10:53   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, Moja kochana;-) Pan Bog jest milosierny dlatego Go prosze o to aby Tatulo byl z nami tu na Ziemi,a jezeli Jego wola jest inna to o szybkie i spokojne odejscie do Najwyzszego.A tak w sekrecie pros tez Ojca Swietego Jana Pawła II o pomoc i Ojca Pijo.Ojciec Swiety dokonuje cudow,a Pijo to stygmatyk byl i wiem ze ONI rowniez upraszaja Pana Boga.Ja sama przezylam jako dziecko wiele.Urodzilam sie ze stopami konsko-szpotowymi.12 lekarzy mowilo ze nigdy nie bede sama chodzic,ze tylko wozek inwalidzki,albo operacja(ktora wiele nie zmieni)jeden lekarz powiedzial mamie zeby sprobowala gipsu i masazy.Ludzie patrzyli na mame jak na wariata,bo nie zgodzila sie na operacje.Mama duzo prosila Matke Boska,jezdzila do Czestochowy..Gdy masowali mi stopy,wczesniej zdejmowali gips,potem po masazach zakladali. 6,5 roku zdjeli mi gips calkowicie i na dzien dzisiejszy spiewam,tancze recytuje na scenach teatrow muzycznych i nie tylko.Bylam 8 razy na pieszych pielgrzymkach..wiec wszystko ma swoj sens i cel..To takie moje swiadectwo,ktore zawsze powtarzam wszystkim ktorych wiara staje sie slaba,gdy cos jest nie po naszej mysli tu na Ziemi.Pan Bog planuje i trzeba sie z Jego planami pogodzic i przyjac...,,Nie moja ale Twoja wola..." Ja wierze w cud,bo my z Tatulem juz go doswiadzylismy.Wierze i prosze.A Wam kochana zycze wiary w cud,mimo bolu i cierpienia.Przeciez jest napisane: Proscie a bedzie Wam dane..Pozdrawiam Was goraco.Z modlitwa...Gonia
  Temat: marysiax - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-21, 15:50   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, Modle sie z Toba...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group