1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-30, 22:29   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko
ja rowniez przytulam...dziewczyny napisaly cala prawde...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 20:17   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko
Duzo siły na te ciezkie najbliższe dni..Modle sie....o światlosc wiekuista dla Mamusi...

Dla Mamusi....

http://www.youtube.com/wa...&feature=fvwrel
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-27, 09:33   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko jestemz Ciebie dumnal!bardzo dobrze odpowiedzialas tej ciotce a co sensacji szukala?tak bylo i u mojego Tatusia...tez mialam niezle powalona ciotke..pseudo ciotke..ale postawilam sprawe jasno i byl spokoj...

Zyj kazda sekunda z Mamunia,mow do niej badz obok jak do tej pory..jak czytam Twoje wypowiedzi..to widze siebie sprzed 9 miesiecy...wspieram cie mocno i modle sie za WAS:*
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-26, 19:39   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Ja sie dołączam do modlitwy...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-25, 11:16   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Przytulam Cie....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-09, 17:35   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka, Moj tatus byl swiadomy tego ze jest chory i ze to choroba nie oszukujmy sie nieuleczalna byla w jego przypadku.Zdawal sprawe sobie ale walczyl,nie poddawal sie bo czul sie potrzebny i kochany.Wiedzial ze nie moze sie zalamac bo wtedy choroba moze natychmiast postapic..ktos kiedys mi z forum powiedzial:pamietaj wszystko rodzi sie w glowie..,wazne zeby Tatus chcial zyc.Chcial i zyl,bo wierzyl i modlil sie o kazdy dzien..choroba postapila maksymalnie gdy sie zalamal 9 wrzesnia 2011 r,gdy musial sie zrobic przerzut w glowie i rece odmawialy posluszenstwa..Ciezko bylo mu juz szyc,wiele zapominal przez przerzut i niedotlenienie..moze nie tyle ze zapominal ale zaczal mowic czasami od rzeczy.wtedy mu mowilismy:tatus mysl co mowisz..wtedy sie zastanawial nad tym co wypowiada.w kazdym razie sytuacja stala sie napieta gdy zapomnial jak sie szyje recznie..uswiadomil sobie ze jest zle...i zaczal byc coraz slabszy.Potem nachodzila woda w plucu..szpital...i odejscie taty
Walcz kochana ile mozesz..wazne zeby Mama chciala walczyc i zyc mimo choroby.Opiekuj sie,wspieraj i mow kazdego dnia jak ardzo ja kochasz...Tatus moj na poczatku byl jakby przestraszony gdy non stop mowilam jak bardzo Go kocham.Ale potem zrozumial ze to nie chodzi o chorobe ze tak duzo mowie kocham tylko ze chce go wspierac i jestem ZAWSZE!!!
Trzymaj sie.Z modlitwa...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-15, 20:27   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
:uhm!:
Cudownie ze beda naswietlania!To wspaniala wiadomosc! Ciesze sie razem z Wami!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Gonia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 23:59   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka, Mam nadzieje ze uda Wam sie umowic na wczesniejszy termin!!! Daj znac...Duzo sily dla WAS!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group