1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nosogardła
Gazda

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67654

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-04-07, 23:23   Temat: Guz nosogardła
Napromienianie CyberKnife jest całkowicie bezbolesne. Żadnych skutków ubocznych również u siebie nie zaobserwowałem, więc głowa do góry.
  Temat: Guz nosogardła
Gazda

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67654

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-02-17, 18:46   Temat: Guz nosogardła
Wygląda to na wznowę. Lekarze pewno podejmą decyzję o wycięciu węzłów, oraz stereotaksji guza w nosogardle... Trzeba z tym jechać do Gliwic.
  Temat: Guz nosogardła
Gazda

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67654

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-06-26, 16:36   Temat: Guz nosogardła
Ja w trakcie obserwacji w szpitalu w Nowym Sączu, na początku sierpnie ub.r miałem TK. Dwa tygodnie później trakcie pobytu na Garncarskiej w Krakowie powtórzono mi TK. Po drugiej chemii, we wrześniu miałem trzeci raz TK do planowania (nabrzmiałe do sporych rozmiarów węzły (grona o ponad 7 cm długości) bardzo mi się zmniejszyły już po pierwszej chemii podawanej wg. schematu DPF na ciągłym wlewie przez pięć dni w osłonie sterydowej). Potem miałem trzecią chemię i radio. Po zakończeniu leczenia radykalnego podczas pierwszej wizyty kontrolnej w lutym br. skierowano mnie na rezonans, który miałem w marcu. Po tygodniu opis - ogólnie rzecz biorąc - w opisie same "niecharakterystyczne", "niepodejrzane", co cieszyło mnie niezmiernie :-D . Lekarz prowadzący jeszcze miał wątpliwości, więc skierował mnie na CITO na USG następnego dnia. Badanie odbyło się w obecności chirurga (gdyby była konieczna biopsja). Leżałem na leżance z szyją wysmarowaną jakimś smalcem i próbowałem nawiązać kontakt z lekarzem, zagadać... ten nic się nie odzywał. Na koniec spytałem się, czy będzie biopsja (jeden węzeł mam jeszcze około 1 cm średnicy), a on na to: "a po co? Jest pan zdrowy, do widzenia... " :mrgreen: Teraz jestem po kolejnym badaniu laryngologicznym. Wszystko ponoć ładnie wygląda. Następne skierowanie mam na 17 sierpnia na rezonans i prześwietlenie klatki piersiowej. Dodam jeszcze, że mój przypadek konsultowany był via e-mail z onkologiem z RPA. Leczenie odbyło się zgodnie ze standardami obowiązującymi w RPA przy leczeniu nowotworów nosogardła.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group