1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
Fruzia

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 19906

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-11-29, 09:57   Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
Witam,
pieniądze wpłynęły na rachunek, serdecznie pozdrawiam i życzę DUŻO ZDROWIA :-D
  Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
Fruzia

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 19906

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-22, 12:09   Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
wszystko załatwiam telefonicznie i email, jestem ze Szczecina, ubezpieczyciel ma siedzibę w Warszawie. Jak dzwoniłam do nich to czekali na odpowiedź z CO, i mieli wysłać ponowienie. Na początku listopada przypomnę się im, ale tak bardziej stanowczo ;)
  Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
Fruzia

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 19906

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-15, 10:33   Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
W moim ubezpieczeniu jest opcja pobyt w szpitalu pow. 3 doby, więc z niej nie skorzystam, byłam trzy dni. Jeszcze poczekam, zażyczyłam, żeby o wszystkim mnie informowano- pisema do/z CO i decyzja ich lekarzy. Jeśli będą przedłużać to zwrócę się do rzecznika ubezpieczonych.
  Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
Fruzia

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 19906

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-13, 15:36   Temat: świadczenie z tyt. poważnego zachorowania
Witam,
jeśli kogoś urażę, to z góry przepraszam :-D
Pieniądze szczęścia nie dają, ale życie ułatwiają.
Jestem ZDROWA. W grupowym ubezpieczeniu mamy opcję świadczenia z tyt. poważnego zachorowania, po zakończonym leczeniu, wysłałam wniosek, oraz ksero wszystkich potrzebnych dokumentów do firmy ubezpieczeniowej(2 m-ce temu).
Po m-cu ciszy zadzwoniłam (na swojej stronie www. informują, że w ciągu m-ca jest wypłata świadczenia) i dowiedziałam się, że "ich" lekarze nie rozpoznają u mnie nowotworu złośliwego?!!! (szkoda, że "moi " lekarze z CO tego nie potwierdzają :uuu: )
Rozpoznanie z ekspertyzy histopatologicznej: Carcinoma ductale invasivum II B-R nie jest dla nich wiarygodne?!
Po mojej interwencji wysłali do CO zapytanie i jak na dzień dzisiejszy cisza.
Najlepsze jest to, że osoba zainteresowana o niczym nie jest informowana.
Czy mieliście do czynienia z wypłatą takiego świadczenia, jeśli tak, czy były z tym problemy?
Może podpowiecie, czym wspomagacie swój organizm? (dieta, witaminy/tabletki, itp)
Pozdrawiam, wszystkim życzę duuużo zdrowia!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group