1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wypadanie włosów podczas chemioterapii
Finlandia

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 37810

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-07-02, 00:26   Temat: Wypadanie włosów podczas chemioterapii
Wiem, że tu niby dział o psychicznych skutkach nowotworu i leczenia, ale nie widzę nigdzie ogólnego tematu o wypadaniu włosów, a czuję potrzebę poruszenia tego tematu.
Mimo że jestem osobą silnie zakompleksioną i przewrażliwioną na punkcie wyglądu, na razie wydaje mi się, że będę się w stanie pogodzić z utratą włosów (ale np. możliwość utycia od leczenia przeraża mnie skrajnie). Ot, kupię sobie perukę, będę wyglądać w miarę dobrze. Jednak kiedy oczekiwałam ostatnio na PET-CT zobaczyłam u kilku chorych brak brwi i, może to głupie, ale dopiero wtedy sobie uświadomiłam, że one tez mogą wypaść. No i tu pytanie do kobiet, którym się to przytrafiło: czy coś z tym robiłyście? Najprościej oczywiście sobie te brwi narysować, ale to niezbyt dobry zamiennik, wiem, że istnieje produkt zwany sztucznymi brwiami, który jednak tylko zagęszcza już istniejące - na czymś się musi opierać. Jedyne inne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy to permanentny makijaż (czyli w praktyce tatuaż po prostu). Czy ktoś tutaj się na coś takiego zdecydował? Bo wiem mniej więcej jak to wygląda przy rzadkich brwiach, ale nie wiem jak przy ich całkowitym braku...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group