1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rakowiak dwunastnicy obejmujacy brodawkę Vatera
Etomas

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12583

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-17, 13:24   Temat: Rakowiak dwunastnicy obejmujacy brodawkę Vatera
Wejdz na www.rakowiak.pl, tam znajdziesz adres mailowy Stowarzyszenia osób chorych na guzy neuroendokrynne. Zrób w miare krótki opis choroby oraz załącz wyniki które posiadasz.
W pismie przewodnim popros o przujęcie Cie przez lekarza z zespołu Prof Cwikły. Twoj przypadek jest ciekawy i sadze ,ze reakcja powinna byc pozytywna. NIe jestem pewien , ale sadze , ze jast to droga do leczenia w ramach NFZ. Najgorsze co mozna zrobic w Twoim przypadku to wpuscic się w wizyty prywatne. To choroba przewlekla ,a Ty musisz miec dostęp do laboratorium i innych drogich badan. Zdaje sobie sprawę ze z Bialgostoku do Warszawy to wyprawa. Warto więc równolegle rozpoznac miejscowy kanał , przeciez to miasto z własnym uniwestetem medycznym i sądze ze musi być jakas przychodnia endokrynologiczna przy szpitalu uniwersyteckim. Z uwagi na odległosc do Wawy prawdopodobnie trzeba będzie dzialac dwutorowo. Z tego co sie orientuję to Prof. Cwikla pochodzi z Olsztyna. Jeszcze raz zycze wytwalosci.
  Temat: Rakowiak dwunastnicy obejmujacy brodawkę Vatera
Etomas

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12583

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-17, 10:00   Temat: Rakowiak dwunastnicy obejmujacy brodawkę Vatera
Przede wszystkiem spokój. Dotychczasowe Twoje wynki ( G1, Ki67-2%) nie wskazywały na mozliwosć wystapienia takiego rozsiewu.Tym bardziej wymaga to sprawdzenia w innych badaniach . czy leczysz sie tylko u onkologa? bo tu potrzebny jest endokrynolog ze specjalnoscia medycyny nuklearnej. Najblizsza wizyta u własciwego lekarza powinna rozjasnic sprawę i ustalic sposób leczenia. No cóz taka choroba trzeba walczyc. Wiem trzeba walczyć tez
ze stresem ale to jest do opanowania. Zycze wytrwałosci i pozdrawiam.
  Temat: Rakowiak dwunastnicy obejmujacy brodawkę Vatera
Etomas

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12583

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-16, 22:45   Temat: Rakowiak dwunastnicy obejmujacy brodawkę Vatera
Dużo tych ognisk . Konieczne są badania które to potwierdzą lub wykluczą . Sadze, ze endokrynolog zleci
Rezonans (MR) jamy brzusznej, scyntygrafie kosćca i marker wapn zjonizowany (Ca++). Jesli chodzi o
przerzuty do kręgoslupa tez mam takie podejrzenia ,natomist w scyntygrafii kosca wyszło calkiem cos innego i nie jednoznacznego (przeczytaj moje posty)i aktyalnie kontrolyją u mnie tylko wapn zjonizowany.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group