1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WAŻNE - 'porządki' na forum
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 27040

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-09-04, 04:08   Temat: WAŻNE - 'porządki' na forum
gaba58 napisał/a:
To co my (prości forumowicze) mamy do zaoferowania to nasze doświadczenie, wymienialiśmy się nim, rak dla nas to problem nie tylko medyczny, czasami logistyczny, bytowy, społeczny i towarzyski.

gaba58 napisał/a:
Czy nie prościej byłoby zamiast dublować wątki na Hyde Park stworzyć dział "Medyczny" w którym byłyby tylko "pigułki" wątków

Czytam i oczom nie wierzę.
Próbujecie właśnie przerobić to forum na bytowo-społeczno-towarzyskie (wszystkie działy), a medycynę i onkologię zmarginalizować do minimum (jeden dział "pigułka") :mrgreen: 8-)

Moje wpisy - ankieta oraz wyraźne podkreślenie, że 'off topy' w wątkach mi na przykład bardzo w pracy przeszkadzają - pozostały nie zauważone [__]
Wnioskuję z tego, że potrzeby innych forumowiczów (odsetek: patrz - ankieta) oraz .. chociażby moje ;) nie są warte uwagi ?

Prócz kilku osób, które uparcie tu drążą (i nie tylko tu) nie widzę jakoś fali niezadowolenia związanej z naszym projektem.
Zatem wnioskuję, że wyrażacie opinie wyłącznie w swoim własnym imieniu i dla własnych wygód/korzyści.
Na tę chwilę mamy 1828 zarejestrowanych użytkowników Forum. Nie wszyscy są rzecz jasna aktywni, ale za to wciąż przybywają nowi. Zakładają wątki by na tym forum uzyskać informację. Informację bynajmniej nie o charakterze bytowo-społeczno-towarzyskim.

W tej sytuacji Wasze głosy, choć najgłośniejsze w tym wątku, nie brzmią przekonująco.
Proszę zatem o ewentualne wypowiedzi inne osoby, które jeszcze nie brały udziału w dyskusji.
Aniaha, dziękuję. Myślimy tak samo - ale dziękuję, że zechciałaś napisać to co myślisz :)

Nadzieja, przeczytaj ten wątek raz jeszcze (uważnie) - ekscytujesz się sprawami, które ani przez moment nie były częścią naszego projektu. Za to proponowaliśmy rozwiązania, których niestety nie zauważyłaś.

cleo33 - zaproś proszę osoby, które wysłały do Ciebie pw by wypowiedziały się w tym wątku. Na podstawie 'anonimów' nie podejmuje się decyzji administracyjnych.

Mam wrażenie, że temat jest już całkowicie lub co najmniej w znacznej mierze wyczerpany. Wątek pozostaje jednak otwarty; do niedzieli każdy może zgłosić, że nie wyraża woli uporządkowania swego wątku.
Na razie uczynił to tylko jeden użytkownik forum.
  Temat: WAŻNE - 'porządki' na forum
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 27040

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-09-03, 12:56   Temat: WAŻNE - 'porządki' na forum
gaba58 napisał/a:
Przyszłość pokaże, czy szukającym pomocy te zmiany się opłacą.

Zmiany są odpowiedzią na Wasze potrzeby. Przypominam wynik ankiety:



Od czasu kiedy ankieta została przeprowadzona Forum znacząco zwiększyło swoje rozmiary.
W tej sytuacji - jeśli przyjąć, że merytoryczna informacja jest tym czego oczekujecie przede wszystkim - zmiany są niezbędne.
W przeciwnym wypadku forum zmieni się w jeden wielki czat, gdzie wszyscy będą się wspierać poklepywaniem po plecach.

Zapewniam, że dla osoby pragnącej przejrzeć wyniki badań, porównać je, spojrzeć na daty, przemyśleć - 'emotikonowy czat' to często przeszkoda nie do przejścia i powód do szybkiej ucieczki z takiego wątku.
  Temat: WAŻNE - 'porządki' na forum
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 27040

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-09-03, 03:35   Temat: WAŻNE - 'porządki' na forum
gaba58 napisał/a:
No to jestem pierwsza, wątek: Mikroinwazja z DCIS.
Proszę uprzejmie; wątek Twój został w związku z tym opatrzony stosownym komentarzem.

gaba58 napisał/a:
Ale nie wiem co z moimi postami w cudzych wątkach
:?ale?: - z którymi konkretnie?

gaba58 napisał/a:
ja stanowczo nie wyrażam zgody na pozostawienie mojego nicka przy jakimkolwiek moim poście w którym zostało cokolwiek wykreślone
Z pewnością nic nie zostanie wykreślone.
Może natomiast, jak najbardziej, zostać ukryte (Regulamin Forum cz. II pkt. 6) - o ile rzecz jasna będzie powód do takiej interwencji :)

gaba58 napisał/a:
A swoją drogą to ja wyczuwam trendy, jakiś czas temu zaczęłam wątek pt "zniknął oszołom"
Trendy? :?ale?:
Wątek 'zniknął oszołom' nie ma z obecnym doprawdy nic wspólnego :)

Poza jednym faktem: z obydwu w/w wątków wynika gabo58, że nie przeczytałaś Regulaminu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group