1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: zastrzyki z witaminy C
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 86080

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-09-03, 17:08   Temat: zastrzyki z witaminy C
colturka napisał/a:
czy ktoś z Was słyszał o dożylnym podawaniu witaminy C

Owszem słyszałam. Od lekarza onkologa.
Że na p/ko szpitala uniwersyteckiego w pewnym dużym mieście (w naszym pięknym kraju) istnieje "klinika leczenia nowotworów witaminą 'C' ". I że jeden zastrzyk kosztuje ok. kilkanaście tysięcy PLN. I że są w to "umoczone" wszystkie władze uczelni.
Do w/w onkologa trafiają potem chorzy w tragicznym stanie, już praktycznie nie do leczenia (nie mówiąc o tym, że z wyprutym do dna portfelem).

Chciałam o tym opowiedzieć na tegorocznej Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy (inicjatywa Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Fundacji im. Dr Macieja Hilgiera). I w odpowiedzi na to otrzymałam 3 godziny przed moją prezentacją anonimowy telefon: "Nie pokazuj swojej prezentacji bo wiemy w jakim stawie /tu wymieniono miejscowość/ kąpią się w tej chwili Twoje dzieci".
Rzeczywiście, trójka moich dzieci kąpała się wtedy w jeziorze.
Chwilę później wróciły i stanął pod mym domem radiowóz by strzec ich bezpieczeństwa.

Tyle wiem na temat "terapii" witaminą C.

Ktoś z forumowiczów zgłosił mi, że w innym mieście jest identycznie - też przedmiotowa 'klinika' na p-ko szpitala uniwersyteckiego.

Wszelkiej mafii mówię NIE. :)
A im bardziej jestem naciskana i szantażowana tym to 'NIE' jest i będzie wyraźniejsze. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group