1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje początki z czerniakiem. Clark II, grubość nacieku 0,75
DulceAmargo

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 40576

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-02-19, 09:26   Temat: Moje początki z czerniakiem. Clark II, grubość nacieku 0,75
Ale od tego i tak się nie ucieknie, jeżeli któraś zmiana ma się okazać zła to i tak się okaże, a zdecydowanie lepiej prędzej niż później... Ja też się boję zawsze kiedy mam odebrać wynik, ale niestety trzeba ten strach pokonać, dla własnego dobra. Tutaj zawsze znajdziesz wsparcie jeżeli przyjdą złe chwile, może warto również udać się na rozmowę do psychoonkologa?
  Temat: Moje początki z czerniakiem. Clark II, grubość nacieku 0,75
DulceAmargo

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 40576

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-02-16, 00:08   Temat: Moje początki z czerniakiem. Clark II, grubość nacieku 0,75
jeżeli Cię niepokoją to może warto usunąć, ja usuwałam już kilka i w różnych miejscach cięcia zagoiły się różnie - niektóre są zupełnie niewidoczne, inne pozostawiły trochę wypukłe blizny albo zaczerwienione miejsce, które z czasem jest coraz jaśniejsze, ale i tak uważam że było warto się pozbyć niektórych znamion. Obecnie są różne maści na blizny, wystarczy regularnie dane miejsce smarować :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group