1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-07-14, 19:59   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Żabciu, podczytuję czasem, czekam na wszelkie wieści od Ciebie. Pozdrawiam.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-03-04, 09:02   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Miód na moje serce. :-D Cieszę się razem z Tobą :-D
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-02-20, 14:35   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Bardzo się cieszę!:) Ciągle Ci kibicuję, jako pierwsza nam pomogłaś:) Nie wiesz jaka radość mi sprawiłaś. Przesyłam moc serdeczności.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-08, 23:31   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Chciałam tylko napisać, że czytam Twoje zmagania i nie znam odpowiedzi na ostatnie pytanie, ale wiernie jestem i kibicuję. I czekam na dobre wieści. Będą dobre, zobaczysz.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-07-23, 22:26   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Trzymam mocno kciuki. Powodzenia.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-07-13, 14:41   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dasz sobie radę. Mojego tate po operacji nic nie bolało. Przygotuj sobie coś do pisania (znikopis?), bo tata przez parę dni miał problemy z mówieniem, nam była jeszcze potrzebna woda mineralna. Pozywienie w pierwszej dobie podawaly pielęgniarki, potem sam tata albo my (rzadkie zupy, kompoty, nutridrinki). Ściska Cię, daj znać kiedy ta operacja.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-07-01, 08:43   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Zabusiu, moj tata mial rekonstrukcję żuchwy z kości strzałkowej. Noga goiła się pół roku. Żucha okolo 10 dni. Potem tata jadł przez słomkę. Dasz radę. Mocno ściskam.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-29, 21:40   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Wiem tylko, źe dobry wynik to dobra wiadomość! Ściskam.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-05-05, 19:53   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Żabusiu, przykro mi, że Ci się to babrze. Mi swojego czasu bardzo pomogło forumowa dentystka: http://www.forum-onkologi...files/11909.htm Może napisz priva i coś Ci doradzi? Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-01-06, 12:03   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
No i co to za kropki? Pewnie już się wyjaśniło i liczę, ze zniknęły bezpowrotnie. Kibicuję i czekam na wieści:) A w Nowym Roku wszelkiego dobra :)
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-11-02, 07:44   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
No i jak te zęby? My czekamy aż do marca, żeby tacie sprawić nowy zgryz. Wszystko wraca do normy. Kibicuję Ci mocno:) Ślę moc:)
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-18, 09:05   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
NA forum Amazonek znalazłam informacje o olejku z róży rdzawej, podobno dobry i na zmarszczki i poparzenia... Poczytaj Żabusiu o nim w necie, może do czasu sprowadzenia X-Ray'a znajdziesz w sklepie zielarskim ten specyfik?
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Dronka82

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 88600

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-16, 21:03   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Żabusiu, czy wszystko w porządku, bo ślędzę Twój wątek i się niepokoję. Bardzo. Trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group