1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nerczak
Beatabrsc

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3400

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-02-03, 10:37   Temat: Nerczak
Witam
07.01 u syna, 5 lat, wykryto guz nerki nerczak. Syn leczony jest w Katowicach. Plan leczenia 4 chemioterapie i zabieg nefrektomii. Chemioterapia raz w tygodniu. Obecnie syn jest po 3 chemii, 4 chemia została przełożona o kilka dni ponieważ syn dostał silnej alergii. Podejrzewamy alergie po podaniu nutri drinku. Dzisiaj mija 8 dzień od ostatniej chemioterapii i tutaj moje pytanie czy taka przerwa może spowodować jakieś negatywne skutki w leczeniu guza? Jak długo chroni ostatnia chemioterapia? Dziękuje za odp.
  Temat: Nerczak
Beatabrsc

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3400

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-02-02, 13:41   Temat: Nerczak
Witam,

u syna lat 5, wykryto guz nerki nerczaka.
Leczony jest w Katowicach, gdzie ustalono standardowo 4 chemioterapie i operację usunięcia guza z nerką.
Jesteśmy po 3 chemii, 4 chemia została przełożona ze względu na silną alergię u syna.

Syn obecnie zażywa Contrahist i stąd moje pytanie ponieważ w tym samym czasie jesteśmy umówieni na wizytę we Wrocławiu, u prof. onkolog i u prof. chirurga w celu dalszego leczenia.

Moje pytanie brzmi czy 4 dawkę chemii może przyjąć we Wrocławiu?
Czy są jakies formalności do spełnienia?

Zdecydowałam się na Wrocław ponieważ W Katowicach usuwają całą nerkę a we Wrocławiu tylko guz lub część nerki.
Muszę mieć pewność że zrobiłam wszystko co mogłam aby nerkę uratować.

Bardzo dziękuję za odp.
serdecznie pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group