1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małe węzły chłonne na szyi
BEwelka

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 36529

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-14, 22:43   Temat: Małe węzły chłonne na szyi
Nie chciałam nic dublować. Zobaczyłam że to podobny temat i opisałam swój przypadek. Już więcej nie będę "mieszać" na tej stronie.
Dziekuję za informacje.
  Temat: Małe węzły chłonne na szyi
BEwelka

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 36529

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-14, 13:23   Temat: Małe węzły chłonne na szyi
Witajcie :)
Mam podobny problem. Powiększył mi się węzeł koło ucha lewego. Jest dośc spory, widać go gołym okiem i dośc twardy nie bolesny. Utrzymuje się już prawie 3 tyg. Miesiąc temu miałam infekcję gardła i ucha, brałam antybiotyki także po wyleczeniu infekcji gdyż lekarz rodzinny myślał ze ten powiększony węzeł jest od niewyleczonej infekcji. Dostałam skierowanie do laryngologa. Podczas badania tego węzła laryngolog tak go nacisnął że mnie zabolał. Dostałam lek - szepionkę na stymulację systemu immunologicznego. Jeśli po miesiącu węzeł się nie zmniejszy mam zgłosić się ponownie. Dodam ze w dzień mam stany podgorączkowe i po lewej stronie czuję wydzielinę która się gromadzi i muszę ją odksztuszać ( biała i gęsta). Pod koniec maja jestem umówiona na USG węzłów i szyi. Ale bardzo się boję gdyż węzeł jest widoczny gołym okiem i ma ze 2 cm srednicy a to chyba nie jest normalne? :-(
Pozdrawiam wszystkich.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group