1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: teraz niestety my czekamy
Anulinka12

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15337

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-21, 23:20   Temat: teraz niestety my czekamy
1asia11, to bardzo, bardzo ciężkie przeżycie dla Tatusia jak i dla Was. Wiem co to znaczy patrzeć...jak bliska osoba od nas 'odchodzi' a my nie możemy na to nic poradzić. Nie możemy tego zatrzymać :(

Mój Ojczym też chciał żyć...wierzył do końca , że wszystko będzie dobrze...odszedł w agonii...

Musicie być dzielni, musicie pomóc Tatkowi by 'odszedł', wierząc w to jaki jest, był i będzie kochany. I że prędzej czy później, będziecie razem z nim.

Trzymam kciuki, i modlę się za Was wszystkich.
Pozdrawiam gorąco, Ania.

[ Dodano: 2012-09-21, 23:24 ]
Rafal82, masz rację 'chyba', to nie jest zależne od długości choroby, od jej zaawansowania, tylko przede wszystkim od chęci życia. Są różni chorzy, którzy od razu się poddają, bez walki...a są tacy, którzy walczą!, i choć nieraz walkę przegrywają....i to jest straszne....jednak próbowali-a to jest ważne!
  Temat: teraz niestety my czekamy
Anulinka12

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15337

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-17, 00:05   Temat: teraz niestety my czekamy
1asia11, wiem, to bardzo ciężkie, niestety...w tym momencie, tylko uczucie jest najważniejsze, bliskość i nasza miłość.
Trzymaj Tatusia za rękę, pogłaszcz po czole, to bardzo ważne, te ciepło, które w tej chwili możesz mu okazać.

Bardzo mi przykro, że znalazłaś się w takiej sytuacji...
Trzymam za Was kciuki, trzymam i modlę się za Was. Ania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group