1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Anulinka12

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13933

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-14, 22:44   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina, w tym przypadku się z Tobą zgadzam, ...ale cóż z tego, pisać sobie możemy, ale niestety nie zmienimy tego, czym darzy nas nasze Państwo :(
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Anulinka12

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13933

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-14, 00:47   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina, jak to się mówi, są ludzie i LUDZISKA, ci niestety nie dają nam wsparcia, wręcz przeciwnie, odbierają go LUDZIOM-odbierają go swojemu narodowi, to smutne i wręcz perfidne, ale co my, zwykli ludzie możemy zrobić?
Chodzi człowiek z człowiekiem, i głosuje na kolejne badziewie, a ono zasiądzie, pod tyłek zgarnie...i co go tam obchodzą zwykli ludzie? Po prostu nic!
Chyba nie ma możliwości na zmianę tego systemu w Polsce, każdy tylko pod siebie, nikt dla innych, dla dobra Państwa, ludzi...u nas już tego nie ma, i nie widzę by to się zmieniło i szło ku lepszemu. Zwykła ludzka obojętność, zimno, które jak nie dotknie człowieka, ...to jest dla innych niczym, normalnie ZNIECZULICA!
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Anulinka12

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13933

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-13, 00:04   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina, zgadzam się z Tobą CAŁKOWICIE! To śmieszne, co po kilkudziesięciu latach pracy i odprowadzaniu składek ludzie na swój Własny pochówek dostają!. To po prostu haniebne, jak traktuje nas tzw.'Państwo'
Człowiek się rodzi-chrzciny-kasa, bierze ślub-kasa, a jak umiera, to graniczy z rozsądkiem.
Boże...to takie upokarzające ;(
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Anulinka12

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13933

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-31, 00:15   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
nie miałam na myśli jakiś uczt...po prostu, pewnie jest to związane z obyczajem, więc jeśli urazilam, to przepraszam, u mnie jest inaczej...po prostu nie nazywa się tego 'stypą' to bardzo staroświeckie powiedzenie jak dla mnie...i nam kojarzy się z ucztowaniem...czyli piciem alkoholu w taki dzień, zapewne każdy te słowo odbiera inaczej, więc przepraszam...za moje odczucie...bo ja tak to odczuwam, pozdrawiam Ania.
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Anulinka12

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13933

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-22, 00:17   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
erin29,
erin29 napisał/a:
Do tego stypa 1500
co to znaczy....czy taki moment jest czas świętować? Wiesz, myślałam, że te czasy już dawno minęły...ze 100 lat za murzynami, a tu widzę, że nadal są...Mój Boże, to smutne:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group