1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-27, 23:43   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, i to jest współpraca, dla dobra Tatusia i Waszej rodziny. Zawsze jesteście w kontakcie, zawsze możecie o wszystko zapytać.

Nie ma nic ważniejszego, by trwać przy Nim, pomóc Mu jak tylko można. Modlę się za Was i serdecznie pozdrawiam. Ania.
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-24, 23:41   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, trzymajcie się cieplutko i współpracujcie z personelem, to najważniejsze.

Pisz co i jak, z chęcią pomogę.

Pozdrawiam gorąco i myślami jestem z Wami.
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-26, 01:16   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, moje posty są usuwane, więc pisz na PW, pomogę jak tylko potrafię.

Mam kilka znajomych w HD w L, pisz.
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-20, 23:28   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, już po wizycie? z jakiej dzielnicy jesteście, napisz proszę jak bylo?
Pozdrawiam cieplutko Ania :*
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-20, 00:10   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, przepraszam że piszę dopiero teraz, ale miałam problemy rodzinne
temacik przeczytałam, powiedz mi jak tam po wizycie HD?
pozdrawiam Was serdecznie :)
A.
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-14, 23:24   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, my na prawdę byliśmy zadowoleni, prawdę mówiąc traktowaliśmy się nie jako lekarz-chory, bardziej rodzinnie, przy herbatce i miłej pogawędce to bardzo dużo znaczy by taka więź byla nawiązana, to jest pomoc domowa, więc powinna różnić się od tej szpitalnej:) zarówno lekarzowi i pielęgniarce będzie 'swojsko' a tym bardziej pacjentowi, oczywiście na tyle ile jest to możliwe. To bardzo dużo znaczy. Nie czytałam Twojego wątku, gdzie mogę go znaleźć?

pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego, jestem z czechowa:)
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-14, 00:39   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
guzia, dokładnie tak i polecam z całego serca te Hospicjum:.

[ Dodano: 2012-08-14, 00:51 ]
Polecam to za malo, bo wierzcie mi, że to co zdobyłam dzięki tym ludziom to mało kto potrafi przekazać. Wspaniały pan doktor 'szpakowaty przystojniak' i pani pielęgniarka, która uczestniczyła w pogrzebie jak również odwiedzała mamę po nim.
Dlatego na 100% Hospicjm Dobrego Samarytanina w Lublinie zasługuje na 6!
Chyba nie ma lepszych ludzi na świecie jak ONI!
  Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Anulinka12

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 73705

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-13, 00:48   Temat: hospicjum domowe - kto to wymyslił ten koszmar
Słuchajcie, hospicjum domowe nie opiera się na tym że lekarz i pielęgniarka będą z chorym 24/na dobę. Oczywiste jest, że przy każdym chorym w tym okresie musi być ktoś z rodziny. Pielęgniarka odwiedza nas 2x w tygodniu, lekarz raz. Każdy dostaje ich numer, i w razie konieczności można się z nimi kontaktować, ale trzeba też myśleć, oni również są ludźmi i nie są stanie rzucić w danym momencie wszystkiego, i w ciągu 5 min zawitać u nas. J miałam super lekarza i pielęgniarkę, jestem z Lublina, byłam przy chorym cały czas, zmiana z mamą, bo to jest konieczność! Nie ma możliwości, by chory przebywał w Hospicjum Domowym sam i liczył na pomoc lekarza i pielęgniarki. Jeśli ktoś decyduje się na taki typ pomocy, musi się liczyć z tym, iż będzie przy chorym 24h, nie ma innej opcji. Więc nie ma co mieć tutaj wyrzutów do lekarzy i pielęgniarek, trzeba po prostu z nimi współpracować, oni naprawdę robią wiele, jestem tego dowodem. (Hospicjum-Lublin) Pielęgnowałam ojczyma jak mogłam, nauczyłam się przy tym wiele, wszelkie kroplówki, które były potrzebne codziennie...wszystkiego się nauczyłam1 Bo na tym polega HD, trzeba być z chorym, na czas podać leki, myśleć i pytać czy bardziej boli. moglam podać dodatkową dawkę...nie macie racji narzekając! HD jest wspaniałe, tylko trzeba zainwestować również swoją obecność i wielką chęć pomocy, wspólnoty, bo bez tego...ani rusz. Nie jest realna pomoc osobie chorej przez zespół HD jeśli ktoś z domowników nie współpracuje, nie jest z chorym 24h....to się nie uda! Dobra pomoc, i "ludzkie' przejście... to najważniejsze i dla członków rodziny a tym bardziej dla osoby która się z nami żegna.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group