1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Anula

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141241

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-02, 18:59   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi,
tak bardzo mi żal, że się nie udało Tomka wyciągnąć z tej wrednej choroby i strasznie mi smutno, jak pomyślę, co Ty teraz przeżywasz. Tulę Cię mocno, trzymajcie się.....
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Anula

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141241

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-06, 17:41   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, mocno przytulam i ślę dobre myśli w Waszą stronę.
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Anula

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141241

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-18, 23:41   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, jestem strasznie zasmucona Waszą sytuacją. Myślę o Was bardzo ciepło i z całych sił zaciskam kciuki, żeby nastąpiła poprawa. Przytulam......
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Anula

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141241

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-11-30, 19:30   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, zaglądałam do Twojego wątku z niepokojem, ale też z nadzieją. Bardzo się cieszę, że nexavar działa, ogromnie Wam kibicuję. Znam kogoś, kto mimo kilku przerzutów z raka nerki, żyje już ponad 3 lata - bierze właśnie nexavar i jeszcze inne leki, nie wiem jakie.
Ja miałam obustronnego raka nerek, ale minęło już 6 lat od operacji i nic złego się nie dzieje ( tfu, tfu, przez lewe ramię i stuk, stuk w niemalowane)! Tylko ten strach, że wróci......ale da się z tym żyć :-D ;) Ściskam Was serdecznie i bądźmy wszyscy dobrej myśli.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group