1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca z przerzutami
madziorek

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 26932

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-05, 18:48   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca z przerzutami
Wrotka tak bardzo, bardzo mi przykro :cry: , jak pisze Jusia pozwól Tacie odejść a on otoczy Ciebie i Twoją rodzinę opieką z góry... Kochanie przytulam Cię mocno...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca z przerzutami
madziorek

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 26932

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-04, 21:54   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca z przerzutami
Witaj Wrotka, po prostu po ludzku przykro mi, że Twój Tato trafił nie na "mędrców" tylko na jełopów bez taktu i wychowania, pozbawionych ludzkich odruchów.
Kochanie mojego przyjaciela mama chorowała na nowotwór jajnika (właściwie przerzucił się na całą jamę brzuszną) i tak jak w Waszym przypadku, lekarze z centrum onkologi nie podjeli leczenia bo niby za późno, a lekarze ze szpitala rejonowego spróbowali i podarowali kobiecie półtora roku życia.
Walcz i się nie poddawaj, może podjedź do Rybnika sama, porozmawiaj z lekarzem, żeby Twój Tato nie usłyszał znów gorzkich słów, przygotuj sobie i Tacie grunt....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group