1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anik77 - komentarze
Anik77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5275

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-02, 18:54   Temat: Anik77 - komentarze
Madzia70, ubrałaś w słowa moje myśli. Tylko czasem tak trudno się pogodzić z własną bezsilnością :( ale to nie o nas teraz chodzi, tylko o niego. Gdy był jeszcze świadomy i był w szpitalu bardzo chciał iść do domu, a mojej mamie powiedział, że nie chciałby umierać w szpitalu. To przeważa nad wszystkim. Dlatego chyba już więcej nie będziemy szukać. Będzie pod opieką lekarzy z domowego hospicjum.
  Temat: Anik77 - komentarze
Anik77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5275

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-02, 16:01   Temat: Anik77 - komentarze
To samo pytanie nas dręczy. Mamy różne pomysły, np żeby tacie załatwić tomografię, żeby sprawdzić czy są przeżuty, ale nie dalibyśmy rady go sami tam zawieźć, potrzebny byłby transport medyczny... a z drugiej strony wiemy jak bardzo wyczerpujące byłoby to dla niego... i ciągle się pytamy czy ma to jeszcze sens...
  Temat: Anik77 - komentarze
Anik77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5275

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-27, 22:52   Temat: Anik77 - komentarze
Myśleliśmy raczej o hospicjum domowym. Woleli byśmy, by tata był w domu. Mama już nie pracuje więc póki co, ma się kto ojcem opiekować.
Kasia2007, jak długo to trwało? Nie wiem ile nam jeszcze czasu zostało.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group